🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا XRP در آستانه صعود است؟ این پشتیبانی توصیه می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP در نهایت با رسیدن قیمت به ۵۰ EMA، نشانه هایی از بازگشت احتمالی را نشان می دهد. اما سطح حمایت بعدی برای این دارایی هنوز کمی کمتر از آستانه فعلی، حدود ۰.۵۰ دلار است. شاخص های اضافی می توانند به تعیین حرکت بعدی کمک کنند.

در حال حاضر، XRP نزدیک به ۵۰ EMA با ۰.۵۲ دلار معامله می شود. این سطح برای دارایی مهم است زیرا در طول تاریخ هم به عنوان حمایت و هم به عنوان مقاومت عمل کرده است. برای تایید این روند، قیمت باید ثابت بماند و شتاب بگیرد، اما جهش از این سطح می‌تواند نشان‌دهنده بازگشت صعودی باشد.

نمودار XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

RSI در حال حاضر در منطقه خنثی در ۴۷ معلق است. این بدان معنی است که حرکت به سمت بالا و پایین امکان پذیر است. از آنجایی که XRP بیش از حد خرید نیست، موقعیت RSI نشان می دهد که در صورت افزایش فشار خرید، ممکن است افزایش قیمت رخ دهد. با این حال، این اندیکاتور نشان نمی دهد که XRP بیش از حد فروخته شده است.

تجزیه و تحلیل حجم، روند احتمالی XRP را روشن می کند. حجم معاملات اخیر متوسط ​​بوده است، بدون هیچ گونه افزایش قابل توجهی که معمولاً نشان دهنده علاقه خرید یا فروش سنگین است. افزایش مشارکت در بازار و علاقه معامله‌گران پیش‌نیاز XRP برای افزایش بلندمدت است، همانطور که افزایش حجم نشان می‌دهد.

مرتبط با

اگر XRP نتواند موقعیت خود را بالای ۵۰ EMA حفظ کند، سطح پشتیبانی اصلی بعدی ۰.۵۰ دلار خواهد بود. میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه در حال حاضر ۰.۴۵ دلار است، بنابراین افت کمتر از آن می تواند باعث کاهش بیشتر شود. این سطح روانی بسیار مهم است. اگر مقاومت فعلی در ۰.۵۵ دلار شکسته شود، حرکت صعودی به سمت ۰.۶۰ دلار و بالاتر ممکن است.

حال و هوای بازار و روندهای گسترده تر ارزهای دیجیتال نیز عوامل مهمی در حرکت بعدی XRP خواهند بود. با تایید اخیر ETF اتریوم، محیط مثبتی برای ارزهای دیجیتال ایجاد شده است، اما XRP باید از این احساسات سرمایه گذاری کند تا قیمت آن را بالاتر ببرد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا