اخبار ارز دیجیتال

آیا شما پایین را دارید؟جامعه کریپتو افکار خود را به اشتراک می گذارد

اعضای انجمن از انتظار برای کاهش قیمت بیت کوین گرفته تا امید به ادامه سرگرمی، نظرات خود را در مورد قیمت کریپتو به اشتراک گذاشتند.

با ادامه روند نزولی بازار و کاهش بیشتر قیمت ارزهای دیجیتال، کاهش خرید به سرعت به یک کابوس تبدیل خواهد شد. با این حال، افت اخیر نشان می دهد که قیمت فعلی می تواند نقطه ورود خوبی برای معامله گران باشد.برای دیدن نظر جامعه، از کوین تلگراف دیدن کنید پرسیده شد پاسخ به سوالات توییتر – آیا پایین وجود دارد؟

از انتظار برای کاهش قیمت بیت کوین (BTC) برای تأثیر بیشتر تا امیدواری به تداوم سرگرمی ناشی از بازار صعودی، اعضای جامعه کریپتو نظرات خود را در مورد پایین بودن قیمت کریپتو به اشتراک گذاشتند.

برخی از کاربران توییتر متقاعد شده اند که ما هنوز به پایان نرسیده ایم. ۱ عضو انجمن جواب داد در یک موضوع، مردم می گویند بیت کوین باید آماده سقوط بیشتر باشد. علیرغم اینکه هنوز به پایان نرسیده بود، یکی دیگر از کاربران توییتر روحیه مثبت تری را نشان داد و گفت: پول نقد منتظر چند برنده و برنده بعدی باشید.

در همین حال، یکی از اعضای انجمن که در بیو توییتر خود نوشته بود «شیت کوین ماکسیمالیست»، به شکلی خنده دار به این موضوع پاسخ داد، اما به نظر از سقوط ارز دیجیتال خسته شده بود.

جدا از اینها، یکی دیگر از اعضای انجمن نیز به این امید پاسخ داد که افت قیمت اخیر قبلاً به کف رسیده است.اما تاجر امید “اکنون می توانیم سرگرمی را از سر بگیریم.”

مربوط: آواتارهای Reddit NFT با قیمت عالی در OpenSea به فروش می‌رسند

در ماه سپتامبر، تحلیلگران در مورد موضوعات پایین بیت کوین بحث کردند و افکار خود را منتشر کردند. میزبانی فضای توییتر توسط Cointelegraph. جو برنت، تحلیلگر Blockware Solutions در سخنرانی خود گفت که عوامل زیادی بر بیت کوین فشار می آورند، از جمله تلاش دولت برای مبارزه با تورم.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا