اخبار ارز دیجیتال

آیا قیمت MATIC تقریباً دو برابر خواهد شد؟ تبلیغات تبلیغاتی ردیت Polygon، موجودی مبادله را به پایین ترین حد در ۹ ماه گذشته می رساند

قیمت‌های MATIC احتمالاً با نشانه‌هایی از ترکیبی از شاخص‌های بنیادی و فنی خوش‌بینانه، حرکت صعودی خود را حفظ خواهند کرد.

بازگشت شدید در بازار چند ضلعی (MATIC) در چهار ماه گذشته شاهد افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت آن بوده است که از پایین ترین سطح ۰.۳۱ دلار در ژوئن ۲۰۲۲ اندازه گیری شده است. و اکنون این توکن نشانه هایی از یک جهش بزرگ دیگر در بازار را نشان می دهد.

موجودی MATIC FX به پایین ترین حد نه ماهه رسید

قابل ذکر است، عرضه MATIC که توسط تمام صرافی‌های ارزهای دیجیتال نگهداری می‌شد، در ۲۶ اکتبر به ۸۰۲.۱۵ میلیون کاهش یافت. این پایین ترین سطح از ژانویه ۲۰۲۲ است. این سقوط به عنوان بخشی از یک روند نزولی گسترده‌تر است که شاهد خروج بیش از ۶۰۰ میلیون MATIC از بورس در چهار ماه گذشته بوده است. همانطور که توسط داده های Santiment نشان داده شده است.

تراز مبادله MATIC در مقابل قیمت.منبع: Santimento

کاهش موجودی ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها به‌عنوان صعودی در بازار تلقی می‌شود، زیرا معامله‌گران معمولاً زمانی که می‌خواهند توکن‌های خود را برای بلندمدت نگه دارند، وجوه خود را از پلتفرم‌های معاملاتی خارج می‌کنند.

نمودار MATIC بالا همبستگی منفی مشابه، هرچند نامنظم، بین قیمت و عرضه در مبادلات را نشان می‌دهد که مطابق با روند صعودی قیمت‌ها و بالعکس است.

بنابراین، افت اخیر عرضه MATIC در سراسر مبادلات نشان می‌دهد که این توکن در هفته‌های آینده بیشتر افزایش خواهد یافت.

Reddit از Polygon برای ایجاد آواتارهای کلکسیونی NFT استفاده می کند

اخبار پذیرش Polygon توسط شرکت های اصلی فین تک سرنخ های بیشتری از افزایش بالقوه قیمت MATIC ارائه می دهد.

به طور خاص، نوبانک، یک نئوبانک برزیلی که توسط وارن بافت برکشایر هاتاوی حمایت می شود، Polygon را برای ساخت اکوسیستم وب ۳ بومی خود انتخاب کرد. از زمان اعلام آن در ۲۰ اکتبر، قیمت MATIC نزدیک به ۱۲ درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، خروج گسترده MATIC از صرافی ها همزمان با افزایش حجم معاملات و فروش آواتارهای توکن غیرقابل تعویض Reddit (NFT) است. این مجموعه های دیجیتال به صورت NFT در بلاک چین Polygon ایجاد خواهند شد.

حجم فروش Reddit NFT.منبع: Dune Analytics

از منظر فنی، MATIC از الگوی ادامه صعودی خود خارج شده و هدف سود آن تقریباً دو برابر ارزش فعلی توکن تعیین شده است، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

نمودار قیمت ۳ روزه برای MATIC/USD.منبع: Trading View

بر اساس تنظیمات فنی که توسط تحلیلگر مستقل بازار Kaleo به اشتراک گذاشته شده است، MATIC قدرت مشابهی در برابر بیت کوین (BTC) نشان می دهد.

«ساختار غالب HTF است [higher timeframe] به گفته تحلیلگران، این پرچم که به می ۲۰۲۱ بازمی گردد، به نظر می رسد آماده است تا یک پله دیگر بالاتر رود. من نوشته ام به نقل از نمودار زیر.

نمودار روزانه MATIC/BTC.منبع: Trading View

او اضافه کرد: “امیدوارم قبل از بیرون آمدن کمی عقب نشینی کند/به سمت بالاتر ادامه یابد.”

مرتبط: پیش‌بینی می‌شود بیت‌کوین در سال ۲۰۲۳ قبل از «بزرگ‌ترین بازار نزولی» از ۱۰۰۰۰۰ دلار فراتر رود – معامله‌گر

راه اندازی MATIC/BTC می تواند جفت را به ۰.۰۰۰۰۶۵ بیت کوین تا اوایل سال ۲۰۲۳ در برابر قیمت فعلی ۰.۰۰۰۰۴۵۸ بیت کوین سوق دهد که ۳۰ درصد افزایش قیمت دارد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا