🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا این گاو بیت کوین از بین رفته است؟ این شاخص شوم نشان می دهد که چنین است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته تاجر معروف Josh Olszewicz، بیت کوین ممکن است در آستانه باشد یک تغییر روند نزولی دیگر

این نشانگر از پنج خط مختلف تشکیل شده است که دو تای آنها ابر را تشکیل می دهند (که می تواند قرمز یا سبز باشد).

خط آبی که در نقشه اولشویچ دیده می شود، خط «تبدیل» یا «تنکان» نامیده می شود. میانگین نه دوره گذشته را نشان می دهد. قابل مقایسه با میانگین های متحرک معمولی اما با سطح دقت بالاتری است.

خط قرمز “خط پایه” یا “خط کیجون” نامیده می شود. این قیمت نقطه میانی ۲۶ دوره قبل را نشان می دهد.

اگر قیمت بیت کوین به زیر خط کیجون سقوط کرد، به این معنی است که نزولی است.

همانطور که Olszewicz اشاره کرد، بیت کوین اولین لمس Kijun خود را از زمان شکست در اوایل ژوئن تجربه کرد. اگرچه قیمت ارز دیجیتال برتر می‌تواند از اینجا بهبود یابد، معامله‌گر پیشنهاد می‌کند که ساختار قبلی «سه تاپ» در واقع نشانه‌ای از بازگشت نزولی است.

همانطور که U.Today گزارش داد، بیت کوین اخیراً به دلیل تنش های ژئوپلیتیکی نوسانات شدیدی را تجربه کرده است. بیت کوین پس از سقوط به ۶۱۵۱۴ دلار توانست مقداری ضرر را جبران کند و در حال حاضر با قیمت ۶۴۲۵۱ دلار معامله می شود. به خصوص در ۲۴ ساعت گذشته، تقریباً ۱ میلیارد دلار پول رمزنگاری شده نقد شده است.

همچنین شایان ذکر است که ضخامت ابر ارتباط مستقیمی با قدرت تکانه دارد. به عنوان مثال، در اواسط دسامبر، ابر قرمز در حال نازک شدن بود، که خبر از آغاز یک روند نزولی دیگر می داد. بیت کوین نسبت به سال گذشته ۷۳.۷۴ درصد رشد داشته است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا