اخبار ارز دیجیتال

IRS احضاریه جان دو را برای فروشنده کریپتو پرایم SFOX برای یافتن مشتریان تقلب مالیاتی صادر می کند

مقامات مالیاتی ایالات متحده در سال های اخیر از همین تاکتیک برای به دست آوردن اطلاعات از Circle، Coinbase و Kraken استفاده کرده اند، زیرا تجزیه و تحلیل نشان می دهد که نیمی از مالیات بر روی ارزهای دیجیتال پرداخت نشده است.

دادگاه فدرال ناحیه مرکزی کالیفرنیا روز دوشنبه حکمی را صادر کرد که به سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) اجازه داد تا علیه جان دو علیه SFOX، یک فروشنده اصلی ارزهای دیجیتال مستقر در لس آنجلس، احضاریه ای صادر کند. IRS دستوری صادر کرد که به SFOX دستور داد تا هویت مشتریان خود را که مالیات دهندگان آمریکایی هستند و اسناد مربوط به حداقل ۲۰۰۰۰ دلار تراکنش های ارز دیجیتال انجام شده بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ را فاش کند. شکایتی برای دریافت آن تنظیم کرد.

IRS در منطقه جنوبی نیویورک شکایت کرد تا احضاریه های جان دو در مورد SFOX را نیز دریافت کند. بانک شریک SFOX، MY Safra، مقر آن در نیویورک است. این بانک حساب های بیمه شده شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) را به سرمایه گذاران نهادی SFOX ارائه می دهد.

مربوط: فروشنده کریپتو SFOX تاییدیه منشور اعتماد را از رگولاتورهای وایومینگ دریافت کرد

طبق بیانیه وزارت دادگستری، سازمان امور مالیاتی ادعای اشتباهی از سوی SFOX نکرده است، و بنا بر بیانیه وزارت دادگستری، «شبه ناشناس بودن ذاتی» معاملات ارزهای دیجیتال را یکی از انگیزه‌های احضاریه ذکر کرده است. احضاریه جان دو توسط IRS برای به دست آوردن اطلاعات از Circle، Coinbase و Kraken بین سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱ استفاده شد.

مایلز فولر Taxbit به یاد می آورد که کنگره ایالات متحده الزامات گزارش دهی دارایی های دیجیتال را تصویب کرده است که در ژانویه ۲۰۲۴ برای مالیات سال ۲۰۲۳ اعمال می شود. این الزامات ممکن است بر استفاده IRS از احضاریه های آینده جان دو تأثیر بگذارد.

بلومبرگ به تحلیلی استناد می کند که بارکلیز در ماه می منتشر کرد که نشان می داد سرمایه گذاران باید کمتر از نیمی از مالیات را برای معاملات ارزهای دیجیتال بپردازند. بلومبرگ همچنین گزارش می دهد که SFOX بیش از ۱۷۵۰۰۰ کاربر دارد و از سال ۲۰۱۵ تاکنون ۱۲ میلیارد دلار معامله کرده است. SFOX در سال ۲۰۱۴ با حمایت Nathan Blecharczy، یکی از بنیانگذاران گروه ارز دیجیتال، Blockchain Capital، Y Combinator و Airbnb تاسیس شد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا