اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار IOTA: Lummis-Gilibrand موهبتی برای صنعت کریپتو است

بازار نزولی برای حامیان مقررات ارزهای دیجیتال بد بوده است. اتفاق بعدی بستگی به این دارد که چقدر خوب توپ را بازی می کنید، اما لومیس-گیلیبراند مسیر مثبتی را به جلو نشان می دهد.

هرگز زمان بهتری برای زمستان رمزنگاری وجود نداشته است، اما تصور زمان بدتر از آن دشوار است.

حتی قبل از اینکه 70 درصد ارزش بیت کوین (BTC) یک شبه تبخیر شود، اوضاع در دادگاه افکار عمومی خوب پیش نمی رفت. احساسات منفی همه جا بود.توییتر حساب مستندسازی برادران کریپتو که آن را روی چانه می‌گیرند، صدها هزار دنبال کننده جمع کردند. «کریپتوکوئین» خودخوانده به دلیل کلاهبرداری از یک سرمایه‌گذار به مبلغ 4 دلار در فهرست 10 فراری تحت تعقیب اداره فدرال ایالات متحده قرار گرفته است. یک میلیارد. پف دادستان ها استراحت کنند

رد کردن موضوع روابط عمومی عمومی برای ارزهای دیجیتال به عنوان یک مشکل تصویری آسان است. ظاهر همه چیز نیست این یک ناحیه دست الماس است، نه یک فشار دست هدر رفته. کافران را رها کن. (مشکل این طرز فکر، هر چند خوش بینی اطمینان بخش ممکن است باشد، این است که به گروه های کر به عنوان یک استراتژی عملی موعظه می کند.) این است که همیشه بر آن پافشاری کنید. نه، اینطور نبود.)

انبوهی بی‌چهره از مخالفان سرسخت و شکاکان سرسخت ثابت کرده‌اند که از همان روزهای اولیه استفاده از ارزهای رمزنگاری شده، یک مرد کاهی مفید هستند. اما پس از یک نگاه دقیق تر و تصادف، شکاکانی که سعی می کردند ما را به سمت پاشنه های خود بکشانند، افرادی واقعی با قدرت واقعی بودند و قبل از اینکه این خط از بین برود ما را از نزدیک تماشا می کردند. زیر.

مربوط: سناتور رامیس: پیشنهاد من با سناتور گیلیبراند به SEC قدرت می دهد تا از مصرف کنندگان محافظت کند

این در هر دو سوی اقیانوس اطلس اتفاق می افتد. شک و تردید رمزارزها به طور فزاینده ای در واشنگتن عادی می شود. در سپتامبر گذشته، گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، استیبل کوین‌ها را با «تراشه‌های پوکر» مقایسه کرد و بر لزوم افزایش اختیارات نظارتی کنگره بر کریپتو تأکید کرد. یک لایحه نظارتی گسترده به نام قانون نوآوری مالی مسئول، که توسط سناتور کریستن گیلیبراند (دموکرات) و سینتیا لومیس (جمهوری خواه) حمایت می شد، در 7 ژوئن، روزها و نه ماه ها، پس از بهبود رکود تکان دهنده صنعت، ارائه شد. یکی دیگر از پیشنهادات دو حزبی در ماه اوت به رهبری سناتورهای دبی استیبنو (دموکرات) و سناتور جان بوزمن (جمهوری خواه) ارائه شد.

از رکود تا سرکوب

این لایحه یک حرکت نمادین نیست. برای یک چیز، از حمایت دو حزبی برخوردار است. دولت در سال های اخیر شاهد حمایت کمی از دو حزب بوده است. کمیسیون معاملات آتی کالا، که گیلیبراند به نظارت بر آن کمک می کند، در صورت تصویب این لایحه (و احتمالاً تصویب می شود)، مستقیماً ارزهای رمزنگاری شده را تنظیم می کند و در این فرآیند دارایی های دیجیتال را به گندم یا گندم تبدیل می کند. به عنوان کالایی مانند نفت طبقه بندی مجدد کنید.

مربوط: توسعه دهندگان GameFi ممکن است با جریمه ها و سختی های سنگینی روبرو شوند

لایحه 69 صفحه ای آنقدر بزرگ است که ممکن است نیاز به تجزیه و تصویب مرحله ای داشته باشد. Lummis، قابل ذکر است، ضد رمزنگاری نیست. این برای ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک کل بهتر از فشار برای اعمال و گسترش مقررات موجود SEC است.

صنعت باید او را برای این دعوت بپذیرد. قانون Lummis-Gillibrand صراحتاً به قانون محدودتر Stabenow-Boozman ترجیح داده می شود، زیرا به CFTC صلاحیت انحصاری بر دارایی های دیجیتال می دهد، مگر اینکه دارایی های دیجیتال در محدوده مقررات اوراق بهادار قرار گیرند. شایان ذکر است که تاکنون CFTC بسیار بهتر از SEC بوده است.

هر چه زودتر با ما تماس بگیرید، بهتر است. مقررات هوشمند برای ارزهای دیجیتال بد نیست، اما تنظیم عجولانه می تواند بد باشد. عواقب این سقوط می‌تواند احساس فوریت را در میان قانون‌گذاران قانون‌گرا ایجاد کند و آنها را مجبور به واکنش شدید و اصلاح بیش از حد کند. از نقطه نظر مقررات، این سرمای زمستانی ارزهای دیجیتال و شکست بازار در محافظت از سرمایه گذاران به نحوی ثابت می کند که ما نمی توانیم به حال خود رها شویم. همکاری فعال و باز از این امر جلوگیری می کند.

چه چیزی باعث خوش بینی محتاطانه می شود؟

ما قبلاً می دانیم که روش زمین سوخته چیست. این به این معنی است که یک سابقه در سراسر کشور برای ممنوعیت استخراج کریپتو به صورت عمده وجود دارد. با توجه به اینکه بازارهای مالی غیرمتمرکز (DeFi) و بازارهای مالی سنتی در حال حاضر بسیار در هم تنیده شده اند، بعید است که این اتفاق در ایالات متحده یا اتحادیه اروپا رخ دهد. حذف ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران و بازارها سودآور نخواهد بود.

اما کریپتو نتوانسته است از این بدون اسکات خارج شود. این امکان وجود دارد. اگر سقوط اتفاق نمی افتاد، قانونگذاران نسبت به اقدامات منعطف و به طور خاص طراحی شده بازتر بودند.

که اکنون در خطر است. کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، ارزهای رمزنگاری شده و پتانسیل دیفای را «خطرات برای ثبات مالی» می‌نامد، در حال حاضر دومین نسخه پیشرفته از چارچوب «بازارهای دارایی رمزنگاری» را که به طور رسمی تصویب شده است، ارائه کرده است. آنچه در بار اول نادیده گرفته شد و به آن پرداخته نشد، جنبه های سرمایه گذاری و وام دهی، برای بار دوم نیز از قلم نخواهد افتاد.

مربوط: برای شروع پیگرد قانونی معامله گران NFT توسط دولت فدرال آماده شوید

اما DeFi به نوعی بزغاله تبدیل شده است. پس از این سقوط بازار، مسئولیت سنگینی را بر دوش داشت که برخی از آنها نابجا بود. قبل از سقوط، ارائه‌دهندگان متمرکز ریسک زیادی را متحمل شدند و هیچ شفافیتی در مورد نحوه سرمایه‌گذاری وجوه مشتریان خود نداشتند. خالص، یک قرارداد هوشمند کاملاً شفاف روی بلاک چین یک پروژه ساده DeFi همانطور که انتظار می‌رفت کار کرد. با توجه به قانون‌گذاران در هر دو طرف حوضچه به مقررات، اکنون زمان کار با تنظیم‌کننده‌ها برای دستیابی به مقررات متعادل و معقول و نجات پوست DeFi در این فرآیند فرا رسیده است.

همه چیز همیشه به نفع شما پیش نمی رود. نگرانی ها مبنی بر اینکه مقررات انتقال وجوه پارلمان اروپا (TOFR) رویکردی فراتر از روش پتک را برای توسعه اقتصادی کیف پول های بدون میزبانی و ماشین های استیمی اتخاذ خواهد کرد، حداقل فعلاً تا حدی بر زمین مانده است. در حالی که به طور مؤثر از این دیدگاه حمایت می کند که نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال ریسک بیشتری نسبت به سایر نقل و انتقالات دارد، سخت ترین اقدامات TOFR به اندازه کافی کاهش یافت تا کیف پول ها بدون میزبانی باقی بماند. در هر صورت، قانونی که کیف پول‌های غیر میزبان را پوشش می‌دهد، اکنون به پیش‌نویس مقررات ضد پولشویی منتقل می‌شود که امکان رویکرد عمل‌گرایانه‌تری را فراهم می‌کند.

مربوط: توسعه دهندگان کریپتو باید با SEC کار کنند تا زمینه مشترک پیدا کنند

به نوعی این خبر خوبی است. از منظر فنی، ارزهای رمزنگاری شده و DeFi آماده نبودند یا قادر به انطباق با نسخه اصلی قوانین ذکر شده در TOFR نبودند. این تعدیل برای ما وقت خرید – چیزی که فضای کریپتو در زمانی که مقررات فراگیر بدون دخالت ما به سرعت و خشونت اجرا می‌شد، نداشت.

شاید شکایت از ریختن شیر (یخ زده) فایده ای نداشته باشد. اما این تصادف باعث تغییر بازی مقررات شد. من سعی نمی‌کنم در اینجا منادی عذاب باشم، اما در آینده باید در مورد نزدیک شدن و همکاری با قانونگذاران بسیار فعال باشیم. اکنون، توسعه فناوری ما (همراه با ظرفیت انطباقی و مذاکره ما) نیز باید افزایش یابد.

دومینیک سینر یکی از بنیانگذاران و رئیس بنیاد آیوتا، که بر یکی از بزرگترین اکوسیستم های ارزهای دیجیتال در جهان نظارت دارد. ماموریت این بنیاد حمایت از تحقیق و توسعه فناوری های جدید دفتر کل توزیع شده، از جمله آیوتا تانگل است. دومینیک بر مشارکت و تحقق کلی چشم انداز پروژه برای اقتصاد ماشینی نظارت می کند.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Dominik Schiener

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا