🚨 اخبار ارز دیجیتال

io.net برای اکوسیستم زیرساخت GPU پیشرفته با Aethir همکاری می کند

فهرست

  • پلت فرم io.net با Aethir همکاری می کند و به روز رسانی زیرساخت را اعلام می کند
  • مقیاس‌گذاری تسریع‌شده برای محاسبات غیرمتمرکز

این همکاری جدید، لحظه‌ای مهم در تلاش‌های دو تیم نوآور برای پیشبرد قابلیت‌های محاسباتی بلاک چین و هوش مصنوعی با استفاده از پردازنده‌های گرافیکی نسل بعدی در مناطق مختلف در سراسر جهان است.

پلت فرم io.net با Aethir همکاری می کند و به روز رسانی زیرساخت را اعلام می کند

io.net، ارائه‌دهنده برتر فناوری محاسبات غیرمتمرکز، از طریق همکاری طولانی‌مدت با Aethir، یک ارائه‌دهنده GPU به عنوان یک سرویس متمرکز بر هوش مصنوعی در سطح سازمانی، از ارتقای معنادار زیرساخت GPU خود خبر داد.

تصویر: io.net

در مرحله اول عرضه، io.net بیش از ۳۰۰ پردازنده گرافیکی NVIDIA H100 از Aethir را در شبکه به سرعت در حال رشد خود ادغام کرده است.

در مراحل بعدی این اتحاد استراتژیک، Aethir و io.net در مجموع ۱۰۰۰ پردازنده گرافیکی H100 را قبل از پایان ماه مه مستقر خواهند کرد، که تمام H100 های موجود را از رقبایی مانند Akash در Web3 سه برابر کرده و قدرت محاسباتی را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. کاربران

پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA H100 به دلیل توانایی آن‌ها در انجام وظایف فشرده مانند آموزش هوش مصنوعی و شبیه‌سازی محاسباتی در مقیاس بزرگ با بهره‌وری و سرعت بهبود یافته، به‌عنوان ستون فقرات فناوری این همکاری انتخاب شدند. این توسعه نه تنها ارائه خدمات io.net را تقویت می کند، بلکه موقعیت آن را در محیط بسیار رقابتی شبکه های محاسباتی غیرمتمرکز مستحکم می کند.

احمد شادید، مدیر عامل io.net از تأثیر بالقوه همکاری جدید بر اعضا و بخش غیرمتمرکز GPU به طور کلی هیجان زده است:

این گسترش نشان دهنده یک پیشرفت قابل توجه برای io.net است زیرا به پیشرفت در زمینه محاسبات غیرمتمرکز ادامه می دهد. ظرفیت اضافی GPU پایگاه کاربر رو به رشد ما را که شامل تعداد قابل توجهی از مهندسان یادگیری ماشین می‌شود، قادر می‌سازد تا در راستای تعهد ما به نوآوری مستمر و تجربه کاربری بی‌رقیب، وظایف محاسباتی پیچیده‌تر و سخت‌تر را انجام دهند.

در حال حاضر، شرکا در مجموع از ۶۴۰۰۰۰ پردازنده گرافیکی برای دموکراتیک کردن و متمرکز کردن زیرساخت‌های هوش مصنوعی استفاده می‌کنند و در عین حال قدرت ابررایانه‌ها را از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه‌تر و در دسترس‌تر می‌کنند.

مقیاس‌گذاری تسریع‌شده برای محاسبات غیرمتمرکز

دنیل وانگ، مدیر عامل شرکت Aethir، بر اهمیت داشتن یک پایه سخت افزاری محکم برای سیستم های نسل بعدی مبتنی بر GPU تأکید می کند:

حوزه همیشه در حال تکامل هوش مصنوعی برای تقویت پیشرفت‌های پیشگامانه خود نیازمند افزایش روزافزون قدرت پردازش گرافیکی خام است. با Aethir که NVIDIA H100s را تامین می‌کند، ما به سازمان‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین قدرت می‌دهیم تا پلتفرم‌های هوش مصنوعی را راه‌اندازی و راه‌اندازی کنند. این همکاری با پردازنده‌های گرافیکی و راه‌حل خوشه‌بندی نوآورانه IO، قدرت رایانش ابری GPU را باز می‌کند. این فقط در مورد توانمندسازی محصولات امروزی هوش مصنوعی نیست. این در مورد این است که توسعه دهندگان و سازمان ها را قادر می سازد تا راه حل های آینده هوش مصنوعی را به طور موثر مقیاس بندی و راه اندازی کنند.

این اتحاد استراتژیک انحصاری زیرساخت محاسباتی غیرمتمرکز گسترده io.net را با منابع GPU پیشرفته Aethir از جمله بیش از ۴۰۰۰ پردازنده گرافیکی NVIDIA H100 پیشرفته ترکیب می‌کند.

با نگاهی به آینده، io.net همچنان متعهد به رشد مداوم و پیشرفت فناوری در زمینه در حال تحول محاسبات غیرمتمرکز است. این شرکت متعهد است اطمینان حاصل کند که شبکه پیشرفته خود به پاسخگویی به نیازهای در حال تکامل مشتریان خود ادامه می دهد، زیرا بسیاری از آنها به دنبال دسترسی به خوشه های توزیع شده مقیاس پذیر با هزینه های کمتر نسبت به خدمات متمرکز قابل مقایسه هستند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا