اخبار ارز دیجیتال

Io.net و Allora با هم همکاری می کنند تا توسعه هوش مصنوعی را ایمن تر کنند

فهرست

  • شبکه غیرمتمرکز GPU io.net با Allora: Details همکاری می کند
  • پاسخگویی به تقاضای فزاینده در زیرساخت های هوش مصنوعی

یک مشارکت جدید نشان دهنده نقطه عطف مهمی در ارائه راه حل های توسعه و استقرار مدل هوش مصنوعی ایمن، کارآمد و مقیاس پذیر برای Web3 است.

شبکه غیرمتمرکز GPU io.net با Allora: Details همکاری می کند

شبکه غیرمتمرکز GPU io.net از راه اندازی یک اتحاد استراتژیک با Allora، یک شبکه غیرمتمرکز AI خود توسعه یافته خبر داد. io.net کارایی محاسباتی و دقت مدل فرآیندهای توسعه AI/ML را با استفاده از شبکه غیرمتمرکز AI Allora بهبود می بخشد.

تاریخچه Io.net شامل پشتیبانی از آموزش، تنظیم دقیق و استنتاج بیش از ۱۰۰۰ مدل یادگیری ماشینی است که منجر به صرفه جویی ۹۰ درصدی برای کاربران آن در مقایسه با سرویس های ابری سنتی می شود.

io.net با نزدیک به ۲۰۰۰۰۰ GPU که قدرت محاسباتی را برای شبکه خود فراهم می کند، با دسترسی ساده و دموکراتیک شده به ابزارهای توسعه هوش مصنوعی و منابع محاسباتی، روایت را تغییر می دهد.

احمد شادید، مدیر عامل Io.net بر اهمیت همکاری برای بازاریابی و توسعه فناوری محصول خود تأکید می کند:

این همکاری نشان دهنده لحظه بسیار مهمی برای ما است. ما بهترین فناوری‌های محاسبات غیرمتمرکز و هوش مصنوعی را با هم ترکیب می‌کنیم تا فرصت‌های جدیدی را برای توسعه‌دهندگان و سازمان‌ها به طور یکسان باز کنیم.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، در فوریه ۲۰۲۴، io.net با پلتفرم هوش مصنوعی خلاقانه Ritual همکاری کرد.

پاسخگویی به تقاضای فزاینده در زیرساخت های هوش مصنوعی

مشارکت بین Allora و io.net بر پایه یک پایه قوی از فناوری های مکمل و چشم انداز مشترک ساخته شده است. به لطف Allora، io.net اکنون می‌تواند امنیت و حریم خصوصی محاسبات AI/ML را بهبود بخشد و بازدهی بالا را حفظ کند و از شبکه‌ای از مدل‌های یادگیری ماشینی خود-بهبود برای نتایج بهینه استفاده کند.

نیک امونز، مدیر عامل تیم Upshot پشت ایجاد Allora، بر اهمیت عظیم سرمایه گذاری مشترک در زمینه هوش مصنوعی در فضای رمزنگاری تاکید می کند:

تقاضای فزاینده برای نیازهای محاسباتی هوش مصنوعی در فضای رمزنگاری بر اهمیت مشارکت ما تأکید می کند. ترکیب قابلیت‌های محاسباتی غیرمتمرکز io.net با شبکه خود-بهبود Allora، هم دسترسی و هم قابلیت‌های توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی را در سراسر جهان گسترش می‌دهد.

این همکاری آموزش ایمن و غیرمتمرکز مدل‌های AI/ML را در صنایع مختلف با تأکید بر تجزیه و تحلیل داده‌های حفظ حریم خصوصی و یادگیری فدرال ممکن می‌سازد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا