🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران به دنبال فروش FTX، سلسیوس، BlockFi و ادعاهای Voyager هستند

صندوق های تامینی و سرمایه گذاران اوراق قرضه قبلاً برخی از اوراق را خریداری کرده اند.

برخی از سرمایه‌گذاران با ادعای صرافی‌های FTX، شبکه سلسیوس، بلاک‌فای و وویجر دیجیتال به‌جای انتظار برای رسیدگی طولانی مدت ورشکستگی، به دنبال انتقال ادعاهای خود به دیگران هستند.

طبق داده‌های استارت‌آپ Xclaim تجارت ادعاهای ارزهای دیجیتال، حداقل صدها سرمایه‌گذار متاثر از فروپاشی اخیر پلتفرم‌های کریپتو FTX، Celsius، BlockFi و Voyager می‌گویند که نمی‌خواهند برای یک فرآیند طولانی ورشکستگی بدون تضمین منتظر بمانند. آنها حتی می توانند چیزی به دست آورند.

سرمایه‌گذاران ادعاهای فروش را فهرست کرده‌اند تا چیزی از آن به دست آورند، حتی اگر ممکن است در این فرآیند متحمل ضرر شوند. در BlockFi.

مت صدیق، بنیانگذار Xclaim، در مصاحبه ای با رسانه اصلی وال استریت ژورنال گفت که تماس هایی از طلبکاران در نقاط مختلف جهان دریافت کرده است. به گفته مدیران، دو سوم از مطالبات ثبت شده از طلبکاران مستقر در چین، هنگ کنگ و تایوان است.

برخی از صندوق های تامینی و سرمایه گذاران اوراق قرضه به دنبال خرید اوراق هستند. شرکت هایی مانند Contrarian Capital Management، Invictus Global Management و NovaWulf Digital Management بخشی از ادعاها را خریداری کرده اند.

مربوط: مشتریان FTX غیر آمریکایی می خواهند اطلاعات شخصی آنها از پرونده های ورشکستگی حذف شود

در همین حال، سلسیوس در حال آماده شدن برای ارائه درخواستی برای تمدید مهلت شکایت کاربران است. برخی از اعضای جامعه از تمدید ناراضی بودند و به نحوه پرداخت حقوق وکلا اشاره کردند در حالی که طلبکاران باید کمی بیشتر صبر کنند.

در اخبار دیگر، سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX، پس از آزادی از زندان، ۶۸۴۰۰۰ دلار دریافت کرد. کیف‌پول‌هایی که گفته می‌شود به Bankman-Fried متصل هستند علامت‌گذاری شده‌اند، که نشان می‌دهد مدیرعامل سابق یکی از شروط انتشار خود را زیر پا گذاشته و بیش از ۱۰۰۰ دلار بدون مجوز خرج نکند.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا