🚨 اخبار ارز دیجیتال

نظرسنجی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران عاشق سرکوب صنعت کریپتو توسط SEC هستند

منتقدان از تاکتیک‌های «تنظیم از طریق اجرا» SEC انتقاد کرده‌اند، اما برای برخی سرمایه‌گذاران این نشانه‌ای از چشم‌انداز مثبت در سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال است.

بر اساس یک نظرسنجی جدید، سرکوب دیوانه‌وار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در صنعت ارزهای دیجیتال به عنوان یک سیگنال مثبت برای اکثر سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تلقی می‌شود.

تقریباً ۶۰ درصد از ۵۶۴ پاسخ دهندگان در آخرین نظرسنجی بلومبرگ MLIV Pulse گفتند که موج اخیر سرکوب ارزهای دیجیتال را نشانه مثبتی برای سرمایه گذاری در طبقه دارایی می دانند.

حدود ۶۵ درصد از سرمایه گذاران خرد می گویند که در مقایسه با ۵۶ درصد از سرمایه گذاران حرفه ای، “احتمال بیشتری” برای سرمایه گذاری در “اجرای قوی تر روی ارزهای دیجیتال” دارند.

در مقابل، تنها ۳۵ درصد از سرمایه‌گذاران خرد و ۴۴ درصد از سرمایه‌گذاران حرفه‌ای گفتند که در نتیجه اقدامات اجرایی بیشتر، «احتمال کمتری» برای سرمایه‌گذاری خواهند داشت.

در چند ماه گذشته، SEC ایالات متحده تحقیقاتی را در مورد شرکت‌های ارز دیجیتال ورشکسته Celsius Network و Three Arrows Capital انجام داده است و تحقیقاتی را در مورد آزمایشگاه‌های یوگا و فضای گسترده‌تر توکن غیرقابل تعویض (NFT) گزارش کرده و اقدامات خود را افزایش داده است.

همچنین کیم کارداشیان ستاره تلویزیون های واقعیت را به دلیل تبلیغ ارز دیجیتال EthereumMAX بدون افشای مناسب ۱.۲۶ میلیون دلار جریمه کرد.

به نظر می‌رسد که احساسات سرمایه‌گذاران برخلاف بسیاری از قانون‌گذاران ایالات متحده و صاحبان صنعت کریپتو است. آن‌ها مکرراً از SEC به دلیل آنچه که رویکرد «تنظیمی از طریق اجرا» در مورد ارزهای دیجیتال می‌خواند، انتقاد کرده‌اند.

گوربیر گروال، مدیر اجرایی SEC در ماه سپتامبر گفت که شرکت‌های ارزهای دیجیتال را بدون توجه به روایت‌هایی که نشان می‌دهد نوآوری را خفه می‌کنند، بررسی خواهد کرد.

مربوط: SEC باید به Do-kwon چشم دوخته باشد، اما کیم کارداشیان حواسش پرت شده است

SEC همچنین توانایی خود را برای رسیدگی به پرونده های تخصصی برای صادرکنندگان در ماه سپتامبر با افزودن دفتر دارایی های رمزنگاری اختصاص داده شده برای رسیدگی به برنامه ها و خدمات دارایی های رمزنگاری شده تقویت کرد.

علی‌رغم افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به دلیل سرکوب ارزهای دیجیتال، شرایط بازار چندین ماه است که بسیاری از ارزهای دیجیتال اصلی را در محدوده‌های قیمتی محدود مشاهده کرده‌اند، به طوری که حدود ۴۳ درصد از پاسخ‌دهندگان نظرسنجی گفته‌اند که قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال در ۱۲ ماه آینده افزایش خواهد یافت.

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا