🚨 اخبار ارز دیجیتال

مؤسسات «بسیار سریع» به سمت مدیران کریپتو: کوین‌بیس حرکت می‌کنند

D’Agostino همچنین گفت که نبرد اخیر بین SEC و CFTC برای ارزهای دیجیتال خوب است زیرا نشان می دهد که آنها به “بخش بسیار مهمی از ساختار بازار” در حرکت رو به جلو تبدیل خواهند شد.

جان دی آگوستینو، مشاور ارشد در Coinbase، گفت که پذیرش نهادی دارایی های دیجیتال “بسیار سریع” است، که بسیار سریعتر از توسعه صنایع نوپا است.

در مصاحبه ای در ۱۸ اکتبر با SALT که توسط آنتونی اسکاراموچی مدیریت می شد، داگوستینو گفت که “اینرسی سازمانی بسیار واقعی است” و “هزینه های تغییر زیادی در ارتباط با افزودن دارایی های جدید وجود دارد. توسعه یک طبقه دارایی جدید اغلب زمان می برد، زیرا طول می کشد.” اما این مورد در مورد ارزهای دیجیتال صدق نمی کند.

برای من که ۱۵ سال تلاش کردم تا کالاها را به جریان اصلی تبدیل کنم، واقعاً به سرعت در حال حرکت است. من فکر می کنم که ما بسیار سریع پیش می رویم.”

در مورد آنچه که ممکن است پذیرش نهادی را کند کرده باشد، داگوستینو گفت که تنظیم کننده های ایالات متحده به اندازه کافی “راضی” هستند تا “رشد فناوری” را تضعیف کنند.

با این حال، جالب توجه است که D’Agostino یک “رژیم نظارتی تقسیم‌بندی شده” بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) را یک “چیز خوب” می‌داند. ”

“این واقعیت که ارزهای دیجیتال به عنوان ابزارهای چانه زنی توسط تنظیم کننده های عالی استفاده می شوند [and] این واقعیت که این اعلامیه های رسمی برای هدایت موقعیت رگولاتوری صادر می شود، نشان می دهد که این بخش بسیار مهمی از ساختار بازار است. ”

مربوط: مدیران ثروت و VCها پذیرش رمزارز توسط سرمایه گذاران نهادی را هدایت می کنند – مدیران مالی موج

D’Agostino ادعا کرده است که با وجود انکار مداوم SEC، صندوق های قابل معامله در مبادلات ارزی (ETF) در نهایت تایید خواهند شد.

“من فکر می کنم این تغییر خواهد کرد. با وجود تاخیر، ETF اجتناب ناپذیر است. نمی توانم بگویم چه زمانی.

بنیانگذار و مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال سنگاپور، کوینهاکو یوشو لیو، اخیراً به کوین تلگراف گفت که انتظار دارد با بلوغ صنعت، علاقه سازمانی همچنان به رشد خود ادامه دهد.

ما معتقدیم که جریان نهادی به بازار همچنان به رشد خود ادامه خواهد داد و به محرک اصلی نوآوری و پذیرش ارزهای دیجیتال در آینده تبدیل خواهد شد.

نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا