اخبار ارز دیجیتال

تا زمانی که قفل دارایی حل نشود، سرمایه گذاری سازمانی شروع نمی شود: مدیر مالی Coinbase

محصول سرمایه گذاری نهادی جدید کوین بیس یک “پدیده کوتاه مدت” نخواهد بود زیرا استیک مایع هنوز حل نشده است.

سرمایه گذاری نهادی دارایی های رمزنگاری شده، از جمله اتریوم پس از ادغام، می تواند در آینده به یک “پدیده” تبدیل شود، اما نه زمانی که این دارایی ها باید “قفل” شوند.

السیا هاس، مدیر ارشد مالی (CFO) در فراخوان درآمد سه ماهه دوم خود در ۹ آگوست گفت که سرویس جدید سهامداری نهادی انحصاری که در سه ماهه دوم عرضه شد «یک پدیده کوتاه مدت بود. «انتظار نداشتم که چنین باشد. ” یک گزینه استیکینگ واقعاً مایع در دسترس است.

“این اولین بار است که ما یک محصول را ارائه می دهیم. قبلاً تنها راهی که موسسات می توانستند به سهامداری دسترسی داشته باشند از طریق Coinbase Cloud بود. […] با این حال، ما آن را به عنوان یک سرویس واگذاری واگذار شده مشابه آنچه که برای مشتریان خرده فروشی خود ارائه می دهیم، ارائه می دهیم. “

با این حال، هاس گفت که سرویس جدید استیکینگ هنوز در “مراحل اولیه” خود است و تنها در صورتی “تأثیر قابل توجهی” خواهد داشت که یک گزینه استیکینگ مایع برای اتریوم پس از ادغام، که به عنوان ETH2 نیز شناخته می شود، ایجاد کند.

سرمایه گذاری مایع فرآیند قفل کردن وجوه برای شرط بندی پاداش ها در حین دسترسی به آنها است.

هاس توضیح داد که بسیاری از موسسات مالی “نمی خواهند دارایی ها را به طور نامحدود نگهداری کنند.”

بنابراین وقتی ETH2 را به اشتراک می گذارید، دارایی های خود را تا زمان ادغام و سپس مدتی بعد در اتریوم قفل می کنید. برای برخی موسسات مالی، این قفل نقدینگی غیرقابل قبول است. ممکن است وجود داشته باشد، اما ما می خواهیم در دارایی های نقدی سهم داشته باشیم.

هاس مجدداً تأیید کرد که این موضوع “چیزی است که ما در تلاشیم تا آن را حل کنیم” و گفت که هنگامی که این سهام نقدی در اختیار موسسات مالی قرار گیرد که می توانند درصد بیشتری از وجوه را جمع آوری کنند، “ما تاثیر مادی واقعی بر درآمد سرمایه گذاران نهادی خواهیم دید.” او اضافه کرد.

مربوط: Coinbase با BlackRock شریک می شود تا نقاط دسترسی جدید برای سرمایه گذاری سازمانی کریپتو ایجاد کند.

سرمایه‌گذاران و مؤسسات اکنون می‌توانند از طریق «Coinbase Prime» که برای اولین بار در سپتامبر ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد، به سرویس سهامداری واگذار شده کوین‌بیس دسترسی داشته باشند. این پلتفرم همچنین خدمات یکپارچه دیگری مانند دسترسی به کیف‌پول‌های نگهبانی با امنیت بالا، رمزنگاری بلادرنگ و غیره را ارائه می‌دهد. سایر ویژگی‌های رمزنگاری‌شده مانند داده‌های بازار و تجزیه و تحلیل، و حاکمیت غیرمتمرکز.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا