🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران نهادی به نقطه اوج کریپتو می روند – آپولو کپیتال

هنریک اندرسون، مدیر عامل شرکت آپولو کپیتال، گفت زمانی فرا خواهد رسید که سرمایه‌گذاری نکردن در ارزهای دیجیتال به یک «ریسک شغلی» تبدیل خواهد شد.

هنریک اندرسون، مدیر ارشد مالی مدیر صندوق رمزنگاری آپولو کپیتال، معتقد است که سرمایه گذاران نهادی به زودی می توانند موضع محافظه کارانه خود را در مورد ارزهای دیجیتال تغییر دهند.

مدیر صندوق رمزنگاری مستقر در ملبورن به کوین تلگراف گفت که در حالی که علاقه سازمانی به ارزهای رمزپایه به کندی افزایش یافته است، به ویژه در استرالیا، بازیکنانی وجود دارند که منتظر لحظه مناسب هستند. او گفت که تعداد زیادی وجود دارد.

اندرسون اذعان کرد که سرمایه گذاران نهادی اصلی استرالیا، به ویژه صندوق های بازنشستگی (یا صندوق های بازنشستگی)، هنوز در فضای دارایی دیجیتال جدید هستند.

“هنوز روز اول است. بله، ما با تعدادی از دفاتر خانوادگی و موسسات بوتیک کوچکتر در استرالیا صحبت می کنیم. ما هنوز یک ابرصندوق بزرگ صنعتی نداریم.”

“از دیدگاه آنها، هنوز آموزش های زیادی در حال انجام است.

آپولو کاپیتال یک مدیر صندوق است که بر ارائه دفاتر خانوادگی و سرمایه گذاران نهادی به فرصت های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال متمرکز است. یکی از صندوق‌هایی که اخیرا راه‌اندازی شده است، صندوق مرزی سرمایه آپولو است که بر زیرساخت‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT)، تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) و زیرساخت‌های چند زنجیره‌ای تمرکز دارد.

اندرسون در پاسخ به این سوال که چه چیزی برای تغییر احساسات سرمایه‌گذاران نهادی لازم است، معتقد است که وقتی شرکت‌های بزرگ شروع به حرکت‌های بزرگ‌تر در فضا کنند، این وضعیت «تغییر» خواهد شد.

اندرسون توضیح داد: “هیچ کس نمی خواهد در چنین چیزی اولین نفر باشد، زیرا اگر شما اولین نفر باشید و اوضاع به درستی پیش برود، خطر شغلی وجود دارد. در یک مقطع زمانی برعکس خواهد شد.”

“اگر قیمت در مقطعی افزایش یابد، مردم نمی خواهند آن را از دست بدهند. و اگر افراد دیگری سرمایه گذاری کنند، سرمایه گذاری نکردن یک ریسک شغلی است.”

در استرالیا، چندین مؤسسه بانکی بزرگ مانند ANZ، NAB و Commonwealth Bank (CBA) قبلاً وارد فضای دارایی دیجیتال شده اند.

او گفت: «اینجا در استرالیا، برخی از بانک‌های بزرگ را دیده‌ایم که به دارایی‌های دیجیتال علاقه دارند، بنابراین دیدن آن واقعاً بسیار خوب است.

شایان ذکر است، CBA اولین بانک بزرگ در کشور بود که سال گذشته یک سرویس ارز دیجیتال را از طریق یک اپلیکیشن موبایل بانک راه‌اندازی کرد، اما از آن زمان این طرح را به حالت تعلیق درآورد و اشاره کرد که همچنان منتظر شفاف‌سازی‌های نظارتی از سوی دولت جدید است.

برخی از شرکت ها به دنبال استیبل کوین ها و معاملات دارایی توکن شده هستند.

مربوط: Fidelity به زودی مشتریان خرده‌فروشی را به رمزارزها – مدیر عامل Galaxy – مهاجرت خواهد کرد

در سطح بین‌المللی، شرکت‌های بزرگ بانکی مانند بانک DBS سنگاپور، علی‌رغم بازار نزولی، مانند بانک‌های سرمایه‌گذاری بزرگ مانند گلدمن ساکس، مورگان استنلی، سیتی‌گروپ و جی‌پی مورگان، به رشد تجارت دارایی‌های دیجیتال خود ادامه می‌دهند. ما در حال تقویت پوشش خود از فضای ارزهای دیجیتال هستیم.

همه بانک‌های سرمایه‌گذاری بزرگ در سراسر جهان در حال نوشتن گزارش‌های تحقیقاتی در مورد فضای کریپتو هستند. همه از گلدمن ساکس گرفته تا مورگان استنلی و سیتی‌گروپ و جی پی مورگان. شکی نیست که علاقه به

بنابراین به نظر می رسد که در حال حاضر همه چیز بسیار کند پیش می رود، اما وقتی احساسات تغییر می کند، اولین بازیکنان را می بینیم که سرمایه گذاری هایی انجام می دهند که می تواند خیلی سریع تغییر کند.

در اوایل این هفته، عرفان احمد، رئیس بخش دیجیتال آسیا و اقیانوسیه در State Street Digital، بازوی ارزهای رمزنگاری شده بانک، گفت که علیرغم زمستان فعلی ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران نهادی به سمت بلاک چین و دارایی های دیجیتال روی آورده اند. به Sydney Morning Herald گفت که او همچنان علاقه مند است. که در

نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا