اخبار ارز دیجیتال

تقاضای سازمانی در میان بازار نزولی به افزایش خود ادامه می دهد – مدیر عامل BitMEX

به گفته روسای BitMEX، اکنون که شبکه مطابق با ESG است، اشتهای سازمانی برای اتریوم افزایش خواهد یافت.

در مصاحبه اخیر، الکساندر هوپتنر، مدیرعامل BitMEX، نظرات خود را در مورد سرمایه گذاران نهادی به اشتراک گذاشت.

در کنفرانس توکن 2049 در سنگاپور در 28 سپتامبر، یکی از مدیران ارزهای دیجیتال به کوین تلگراف گفت که در طول این بازار نزولی “یک کاهش سرعت در فشار نهادی به سمت ارزهای دیجیتال” وجود نداشته است.

وی افزود که موسسات و بازیگران صنعت مالی معمولاً از بازارهای خرس برای نوآوری استفاده می کنند. یک بازار صعودی فشار بسیار بیشتری برای ارائه دارد، در حالی که بازار نزولی به شما زمان بیشتری می دهد.

هپتنر همچنین اظهار داشت که چشم اندازهای بلندمدتی برای پذیرش در صنعت مالی وجود دارد. بنابراین در حالی که موسسات مالی دارایی‌های کریپتو را خریداری و نگهداری می‌کنند، در حال حاضر عکس آن در صنعت خرده‌فروشی صادق است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سرمایه‌گذاران نهادی یا خرده‌فروشان به بازار نزولی پایان خواهند داد، گفت: خرده‌فروشان همچنان در حال عقب‌نشینی هستند در حالی که سرمایه‌گذاران نهادی همچنان فشار می‌آورند.

موسسات مالی اکنون آماده ارائه خدمات هستند و خرده‌فروشی دوباره باز خواهد گشت و آن را تقویت خواهد کرد.»

روسای BitMEX همچنین مطمئن هستند که موسسات مالی اکنون که اتریوم به Proof of Stake تغییر مکان داده است و نگرانی های زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) را برآورده می کند، دوباره سرمایه گذاری در اتریوم را آغاز خواهند کرد.

او با اشاره به ادغام اخیراً منتشر شده اظهار داشت: «اتریوم پروتکل ایده‌آل برای ساختن چیزها است.» این یک رویداد عمومی است.

او گفت که در حال حاضر، ملاقات با ESG اولویت اصلی است و افزود که این آژانس “یک بار دیگر می تواند محصولی را برای مخاطبان واقعاً گسترده ای ارائه دهد در حالی که هنوز یکی از جعبه هایی را که برای مطابقت دارد بررسی می کند.” مزرعه برنج.

مربوط: سه چهارم موسسات در سه سال از ارزهای دیجیتال استفاده خواهند کرد: ریپل

رقم 3000 دلار از نظر قیمت ETH تا پایان سال ذکر شد، اما Höptner این را یک احتمال می‌داند، به خصوص که شبکه سبزتر است و بانک‌های بزرگ از آن استفاده می‌کنند. ETH در حال حاضر با 3.8 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با 1336 دلار معامله می شود، بنابراین سه ماه آینده راه زیادی در پیش است.

هفته گذشته، Cointelegraph گزارش داد که محصولات استیکینگ مایع مانند stETH لیدو سودآورتر و کارآمدتر از ETH معمولی هستند. بنابراین در حالی که برگزاری ETH ممکن است منسوخ شود، محبوبیت آن افزایش خواهد یافت.

نویسنده: Martin Young

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا