اخبار ارز دیجیتال

اندونزی قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۲ یک صرافی ارزهای دیجیتال راه اندازی کند

معاون وزیر بازرگانی کشور این نیات را که اولین بار در سال گذشته مطرح شد، تایید کرد.

دولت اندونزی با برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی اولین صرافی دارایی دیجیتال خود در سال ۲۰۲۱ بازگشته است. یک صرافی موسوم به «صرافی ارزهای دیجیتال» تا پایان سال ۲۰۲۲ ایجاد خواهد شد.

به گزارش DealStreetAsia، معاون وزیر تجارت اندونزی جری سامبوآگا در نشست بین‌المللی NXC 2022 در بالی تأیید کرد که این کشور همچنان در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی صرافی ارزهای دیجیتال است، اما انتظار می‌رود پروژه به‌طور کلی اقدامات بیشتری را انجام دهد. به دلیل آماده‌سازی به تعویق افتاد.

اطمینان حاصل کنید که همه الزامات، رویه ها و اقدامات لازم وجود دارد.

Sambuaga همچنین برخی از کارهای مقدماتی اجتناب‌ناپذیر قبل از راه‌اندازی را توضیح داد، مانند ارزیابی نهادهایی که “به طور بالقوه در بورس وجود دارند” و تعیین حداقل الزامات برای آنها.

Pang Hue Kai، مدیر عامل Tokokrypto، یکی از ۲۵ صرافی مجاز ارزهای دیجیتال اندونزی، که عمدتاً متعلق به Binance است، پروژه بورس را کاتالیزوری برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال اندونزی نامیده است.

اولین اعلان صرافی ملی ارزهای دیجیتال در اندونزی در دسامبر ۲۰۲۱ انجام شد. در آن زمان، گفته می شد که یک سرمایه گذاری مشترک با بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر شرکت دولتی مخابراتی PT Telkom Indonesia و یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان راه اندازی شده است. ، بایننس.

مربوط: Mastercard با Crypto Gateway همکاری می کند تا مشارکت مالی در اندونزی را افزایش دهد

شرکت فناوری اندونزیایی PT GoTo Gojek Tokopedia Tbk برای تنوع بخشیدن به دارایی های خود، صرافی رمزارز محلی PT Kripto Maksima Koin را به مبلغ ۱۲۴.۸۴ میلیارد IDR (8.38 میلیون دلار) خریداری کرده است.

بر اساس داده های سازمان تنظیم مقررات معاملات آتی کالا در اندونزی برای سال ۲۰۲۱، حجم کل معاملات دارایی های رمزنگاری شده در اندونزی با بیش از ۱۰۰۰ درصد افزایش نسبت به سال ۲۰۲۰ به ۸۵۹.۴ تریلیون روپیه (۵۷.۷ میلیارد دلار) رسیده است. حدود ۴ درصد از جمعیت این کشور که کمی کمتر از ۱۱ میلیون نفر است، در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا