اخبار ارز دیجیتال

اثبات مستقل تتر نشان می دهد که دارایی اوراق تجاری ۵۸ درصد کاهش یافته است

یک مطالعه مستقل توسط شرکت حسابداری BDO نشان داد که ناشران استیبل کوین دارایی کل بیشتری نسبت به بدهی های تلفیقی دارند.

اعلامیه صادرکننده USDT Tether Holdings Limited اطلاعاتی را از یک گواهی مستقل در مورد عملکرد سه ماهه آخر شرکت فاش کرد. بازبینی کننده، شرکت حسابداری برتر BDO Italia، دارایی های Tether را از ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ ارزیابی کرده است.

تتر قبلاً اعلام کرده بود که متعهد به کاهش دارایی اوراق تجاری خود تا پایان آگوست ۲۰۲۲ است. بر اساس داده های این گزارش، از سه ماهه گذشته، قرار گرفتن در معرض اوراق تجاری ۵۸ درصد از ۲۰ میلیارد دلار به ۸.۵ میلیارد دلار کاهش یافته است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، در توییتی اعلام کرد که تتر همچنان به برنامه ریزی برای کاهش دارایی های اوراق تجاری خود به ۲۰۰ میلیون دلار تا پایان ماه اوت و به صفر رساندن تا اکتبر آینده ادامه می دهد.

علاوه بر این، کل دارایی های تلفیقی که توسط تتر در زمان بررسی نگهداری می شد، کمی بیش از ۶۶.۴ میلیارد دلار بود. در همین حال، کل بدهی های تلفیقی تقریباً ۶۶.۲ میلیارد دلار است که نزدیک به ۹۹٪ آن مربوط به توکن های دیجیتال است.

در می ۲۰۲۱، تتر پس از توافق با دادستان کل ایالت نیویورک، شروع به انتشار بیانیه های فصلی در مورد ذخایر استیبل کوین خود کرد. این پس از شکایت علیه تتر انجام شد که ادعا می‌کرد USDT همیشه پشتوانه کاملی در ذخایر خود نداشته است.

این شرکت می‌گوید این گزارش‌ها برای «افزایش تعهد خود به شفافیت» به‌ویژه تحت نظارت BDO است. آردوینو در مورد این گواهی اظهار نظر کرد:

سودمندی تتر همچنان به دلیل شفافیت لتاآ آن است و آن را به منبع اصلی ثبات تبدیل می کند که به ما امکان می دهد ابزارهایی برای اقتصاد جهانی بسازیم.

گزارش گواهی تتر یک هفته پس از آن منتشر شد که دولت ایالات متحده به میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash مجوز داد و به افزایش عرضه در گردش USDT کمک کرد. طبق داده‌های CoinMarketCap، USDT همچنان به عنوان بزرگترین استیبل کوین جهان از نظر ارزش بازار، جایگاه اول را حفظ می‌کند.

مرتبط: تتر کاغذ را پشت فروش کوتاه USDT می خواند «کاملاً اشتباه»

تتر اخیرا بیانیه‌ای را در راستای ادغام اتریوم برای اثبات سهام در سپتامبر امسال منتشر کرد.نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا