اخبار ارز دیجیتال

Illuvium DAO Blocks رویداد افتتاحیه بسته NFT شامل سو ژو موسس ۳AC


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دراجی، یکی از اعضای شورای ایلوویوم، خاطرنشان کرد که جامعه برخاسته است و تأکید کرد که این رویداد شهرت DAO را که به سختی به دست آورده است، به خطر می اندازد.

انجمن حامی Illuvium، یک بازی بلاک چین قابل اجرا، یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) برنامه ریزی شده را بین کیران وارویک، مدیرعامل ایلوویوم و بنیانگذار Three Arrows Capital (3AC) سو ژو اعلام کرده است. پس از مسدود کردن رویدادهای افتتاحیه بسته، ما قدرت خودکار غیرمتمرکز خود را نشان دادیم. سازمان ها (DAOs).

قرار بود وارویک در به اصطلاح «نبرد Influencer Illuvitars D1sk» با زو بجنگد، جایی که شخصیت‌های برجسته ارزهای دیجیتال برای باز کردن بسته‌های NFT با یکدیگر مبارزه می‌کنند. با این حال، جنجال پیرامون Zhu و ۳AC باعث شده است که جامعه ایلوویوم نسبت به خطرات احتمالی مرتبط با ژو ابراز نگرانی کند، که در حال حاضر با اتهامات مختلفی مبنی بر رفتار غیراخلاقی مواجه است.

سپس مدیر عامل ایلوویوم پیشنهاد کرد که این موضوع توسط یک شورای غیرمتمرکز رای گیری شود. پس از آن، شورا به اتفاق آرا به لغو این رویداد رای داد تا از هرگونه رابطه با ژو جلوگیری شود.

به گفته دراجی یکی از اعضای هیئت مدیره ایلوویوم، پروژه ایلوویوم در تلاش است تا به یک رهبر در زمینه مدیریت غیرمتمرکز و بازی های وب ۳ تبدیل شود. برای انجام این کار، پروژه باید “از ارتباط بالقوه با افراد غیراخلاقی و حوادثی که می تواند مانع پذیرش جریان اصلی شود، اجتناب کند.”

“در این مورد، جامعه صدای جمعی آنها را شنیده است که این رویداد اعتباری را که DAO برای ایجاد آن بسیار تلاش کرده است به خطر می اندازد. ما از اشتراک گذاری صحنه اجتناب کردیم.”

پس از شنیدن سخنان جامعه، مدیر عامل ایلوویوم نتایج را پذیرفت و نسبت به تصمیم جامعه ابراز اطمینان و اعتقاد داشت. او گفت: “ما جوانب مثبت و منفی را سنجیده ایم، اما همیشه به تصمیم شورا احترام خواهیم گذاشت.”

مربوط: انحلال دهندگان ۳AC برای تحقق ارزش در میان ورشکستگی، NFT های شرکت را می فروشند

تصمیم DAO برای به خطر انداختن رابطه خود با ۳AC ممکن است DAO را از عواقب احتمالی نجات دهد. در ۱۰ فوریه، یک پروژه مبادله ارزهای دیجیتال مربوط به ۳AC با واکنش شدید اعضای جامعه ارزهای دیجیتال مواجه شد. بسیاری از مردم از راه اندازی خشمگین شدند و برخی قول دادند که هرگز از صرافی استفاده نکنند.

در همین حال، اعضای جامعه به طور مداوم مخالفت خود را با نقش ژو در ورشکستگی ۳AC ابراز می کنند. در ۳ ژانویه، بنیانگذاران ۳AC شکایتی را علیه گروه ارز دیجیتال (DCG) به راه انداختند و ادعا کردند که با FTX برای هدف قرار دادن LUNA تبانی کرده اند. با این حال، اعضای جامعه زو را صدا زدند و از او خواستند روی اعمال نادرست خود تمرکز کند.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا