اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران ایلوویوم طرح هایی را برای مدل جدید «بازی با بلاک چین تعامل پذیر» به اشتراک می گذارد

یکی از بنیان‌گذاران ایلوویوم می‌گوید که می‌خواهد مجموعه‌ای از بازی‌های بلاک چین به‌هم‌پیوسته بسازد و اکوسیستمی از عناوین به هم پیوسته را تشکیل دهد که NFT‌ها را به اشتراک می‌گذارند.

کایران وارویک، یکی از بنیانگذاران بازی نقش آفرینی بلاک چین ایلوویوم، چیزی را آغاز کرده است که او آن را یک مفهوم بازی که تا به حال دیده نشده است، آغاز کرده است: بازی های بلاک چین قابل اجرا (IBGs).

وارویک در گفتگو با کوین تلگراف در Token2049 در سنگاپور گفت که ایلوویوم در حال حاضر سه بازی بر روی آن ساخته شده است که توسط همان اقتصاد پشتیبانی می شود و توسط یک توکن (ILV) اداره می شود که توسط بلاک چین برای یک تجربه قابل اجرا متصل است.

ما در حال ساخت چیزی هستیم که قبلاً هرگز انجام نشده است، هم جریان اصلی و هم Web3.»

IBG، اصطلاحی که توسط ایلوویوم ابداع شده است، مجموعه‌ای از بازی‌های بلاک چین به هم پیوسته است که اکوسیستمی از عناوین به هم پیوسته را تشکیل می‌دهند که NFT، یک ارز رایج درون بازی یا هر دو را به اشتراک می‌گذارند.

جدا از تلاش برای ایجاد زمینه های جدید در صنعت، وارویک گفت ایلوویوم در درجه اول یک بازی سرگرم کننده است که بر اساس لذت بازیکن ساخته شده است، بدون بازی برای کسب درآمد (P2E) یا غیر جایگزینی. عناوین در فضای GameFi، به جای آن نسبت به جنبه رمز ممکن (NFT)، تمایل بیشتری به جلب توجه دارند.

او امیدوار است که تغییر تمرکز کلید جذب بازیکنان از بازار اصلی باشد.

“در ژانری که ما به آن دست می زنیم، ممکن است بتوانیم حدود ۵۰۰ میلیون نفر را وارد کنیم که به معنای واقعی کلمه نمی دانند در حال انجام بازی های کریپتو هستند.”

به گفته وارویک، بازی اول یک بازی شهرسازی است، “ترکیبی از SimCity و Clash of Clans” که به بازیکنان اجازه می دهد منابعی را برای استفاده در بازی دوم، “Overworld” بسازند و استخراج کنند.

Overworld بر جستجو و گرفتن موجوداتی به نام “Illuvials” تمرکز دارد که وارویک آنها را با پوکمون مقایسه می کند و می توان در بازی سوم مشابه عناوین عرصه نبرد آنلاین مانند “Teamfight Tactics یا DOTA” با آنها مبارزه کرد.

وارویک گفت که این می تواند فراتر از سه بازی باشد و در یک نقطه اضافه کرد که او می خواهد “۶ بازی دیگر را در اوج بسازد.”

تصور کنید یکی از این دارایی‌ها را بگیرید و به پیست مسابقه بروید تا یک بازی Mario Kart را بازی کنید. اما به جای خرید یک بازی جدید نینتندو، می‌توانید از آن در سراسر دنیای بازی استفاده کنید. ۱ این فقط یک دارایی است.

در این مرحله، Illuvium هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارد، اما Warwick قصد دارد در چند ماه آینده روی موبایل، رایانه شخصی و مک با یک نسخه بتا کار عرضه کند. من می خواهم ایجاد کنم.

“شاید اوایل سال آینده ما یک بتای باز با بازده و تمام جنبه های لازم داشته باشیم، اما به طور کامل پرداخت نشده است.”

مربوط: عنوان «بلاک‌باستر» می‌تواند GameFi – رئیس ABGA را نجات دهد

ایلوویوم توسط Illuvium DAO، یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار اداره می شود. به گفته وارویک، در ابتدا قرار بود ۳۵۰ میلیون دلار در بازار افزایشی به دست بیاورد، اما با ادامه زمستان کریپتو از ۱۰ میلیون دلار به ۲۰ میلیون دلار کاهش یافته است.

وارویک همچنین فاش کرد که امسال در فهرست ثروتمندان جوان استرالیایی فایننشال ریویو قرار داشت، اما با توجه به شرایط بازار، ارزش او در سال گذشته یک خاطره دور است.

وارویک به شوخی اظهار داشت که این مهم نیست زیرا انگیزه اصلی او فقط ثروتمندتر شدن از برادرش کین وارویک بوده است.

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا