🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایگی آزالیا بوترین اتریوم را پس از انتقاد از میم کوین مسخره می کند

ایگی آزالیا خواننده رپ استرالیایی تبدیل به پدیده رمزنگاری شده است چند پر را بهم زد در جامعه ارزهای دیجیتال پس از ارسال یک میم در مورد تمسخر بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین.

میم آزالیا او را نشان می دهد که عروسکی با سر نابغه پشت دومین ارز دیجیتال بزرگ در دست دارد. کپشن این خواننده رپ می‌گوید بوترین فقط «گرسنه و عصبانی است».

مرتبط با

این پس از آن صورت می گیرد که بوترین در اوایل ژوئن از سکه های میم سلبریتی ها انتقاد کرد. در پاسخ آزالیا به پست مربوط به توکن تازه راه اندازی شده Mother Iggy (MOTHER). یکی از بنیانگذاران اتریوم گفت که از جدیدترین شوق سکه های میم «بسیار ناراضی» است. او خاطرنشان کرد که پروژه‌های رمزنگاری افراد مشهور باید نوعی هدف منافع عمومی داشته باشند و همچنین شامل «مکانیک‌های سرگرم‌کننده» باشند.

در حالی که بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال این میم را به عنوان یک شوخی تلقی کردند، هیدن آدامز، یکی از بنیانگذاران Uniswap، ظاهرا از اینکه آزالیا «بهترین سازنده» رمزارز را به عنوان یک نوزاد نیازمند و گرسنه مسخره کرد، عصبانی بود. در پستی در شبکه اجتماعی X آمده است: “ایگی می‌توانست پاسخ مثبتی بدهد و از سود خود برای کمک به یک هدف اجتماعی یا چیزی استفاده کند. در عوض، او با تحقیر کردن بهترین سازنده در کل این زمینه حرف خود را ثابت کرد.”

مرتبط با

هیت‌ساز «فنسی» که به دلیل افت سریع تجاری از موسیقی کناره‌گیری کرد، اکنون با پروژه ارزهای دیجیتال خود که در اوایل ماه مارس راه‌اندازی کرد، موفقیت‌های اولیه‌ای را مشاهده می‌کند. مادر همچنان فراتر از انتظارات است و در ۲۴ ساعت گذشته تا ۲۱ درصد افزایش داشته است. به گفته CoinGecko، ارزش کاملاً کاهش یافته آن در حال حاضر ۱۳۲ میلیون دلار است. داده ها.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا