🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا سقوط کردیت سوئیس نوسانات بیشتری را برای بازارهای کریپتو به ارمغان می آورد؟ گزارش بازار را مشاهده کنید

در قسمت این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف در مورد وضعیت Credit Suisse و پیامدهای آن برای بازار ارزهای دیجیتال در صورت فروپاشی آن صحبت می کند.

در نمایش گزارش بازار این هفته، کارشناس مقیم کوین تلگراف در مورد اینکه آیا ورشکستگی احتمالی Credit Suisse می‌تواند نوسانات را در بازار ارزهای دیجیتال افزایش دهد، بحث می‌کند.

ابتدا آخرین اخبار بازار این هفته را تحلیل می کنیم.

قیمت بیت کوین هنوز “بزرگترین درد” نیست

بیت کوین (BTC) هفته جدید را در مکانی پرنوسان آغاز می کند زیرا نوسانات کلان جهانی حال و هوا را ایجاد می کند. با افزایش تنش‌ها بر سر انعطاف‌پذیری سیستم مالی جهانی پس از اینکه هفته‌ها بالای ۱۹۰۰۰ دلار بسته شد، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال هنوز جهت‌گیری ندارد. به نظر می رسد که اروپا هنوز در ذهن همه است زیرا آخرین اخبار در مورد ورشکستگی احتمالی بانک های بزرگ جهانی، به ویژه Credit Suisse و Deutsche Bank، در بالای سرشان به گوش می رسد. این چه تاثیری بر بازار ارزهای دیجیتال خواهد داشت و آیا زمان درخشش بیت کوین فرا رسیده است؟ آیا قیمت آن پایین تر خواهد رفت؟ با همه چیزهایی که در حال حاضر در دنیای مالی در حال انجام است، به نظر می رسد که این بازار نزولی در حال شکل گیری یکی از بازارها است. نوع.

رابرت کیوساکی بیت کوین را “فرصت خرید” با افزایش دلار آمریکا می خواند

رابرت کیوساکی، تاجر و نویسنده پرفروش پدر پولدار پدر فقیربیت کوین، نقره و طلا را «فرصت های خرید» در میان دلار قوی آمریکا و افزایش مداوم نرخ بهره می خواند. او پیشنهاد می کند که فدرال رزرو ایالات متحده می تواند از ژانویه ۲۰۲۳ برای کاهش نرخ بهره حرکت کند، که می تواند منجر به معکوس شدن قیمت بیت کوین و سایر کالاها شود. آیا این می تواند یک فرصت خرید بزرگ باشد؟ کارشناسان ما وضعیت را تحلیل خواهند کرد.

کارشناسان ما این و سایر داستان‌های در حال توسعه را پوشش می‌دهند، بنابراین با دنیای ارزهای دیجیتال به‌روز باشید.

بخش بعدی به نام «نکات سریع رمزنگاری» است که هدف آن ارائه نکات سریع و آسان به تازه واردان در صنعت ارزهای دیجیتال است تا از تجربه خود بیشترین بهره را ببرند. نکته هفته: سرمایه گذاری های چکه ای بخرید.

مارسل پکمن، کارشناس بازار، سپس نگاهی دقیق به بازارهای بیت کوین و اتر (ETH) می اندازد. آیا شرایط فعلی بازار صعودی است یا نزولی؟ Peckman اینجاست تا آن را خراب کند. این کارشناس همچنین برخی از اخبار بازار را بررسی می کند تا دو ارز دیجیتال برتر را به شما اطلاع دهد.

در نهایت، ما بینشی از Cointelegraph Markets Pro داریم، پلتفرمی برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال که می‌خواهند جلوتر از بازار باقی بمانند. تحلیلگران ما از Cointelegraph Markets Pro برای شناسایی دو آلتکوین که در این هفته برجسته بودند استفاده کردند.

سؤالی در مورد سکه یا موضوعی دارید که در اینجا فهرست نشده است؟ نگران نباشید. به اتاق چت یوتیوب ما بپیوندید و سوالات خود را در آنجا مطرح کنید. شخصی که جالب ترین نظر یا سوال را داشته باشد یک گواهی هدیه ۵۰ دلاری برای استفاده در فروشگاه کوین تلگراف دریافت می کند.

گزارش‌های بازار هر سه‌شنبه ساعت ۱۲:۰۰ (۱۶:۰۰ UTC) به صورت زنده پخش می‌شوند، بنابراین حتماً از صفحه YouTube Cointelegraph دیدن کنید و برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های بعدی دکمه لایک را بزنید. لطفاً دکمه ثبت کانال را فشار دهید.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا