اخبار ارز دیجیتال

برندهای نمادین مانند نایک، گوچی و سایرین از فروش NFT 260 میلیون دلار به دست آورده اند.

توکن‌های غیر قابل تعویض به برندهای بزرگ راه‌های جدیدی برای تعامل با مصرف‌کنندگان در هنر، مد و بازی ارائه می‌دهند.

تبلیغات در مورد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) می‌تواند صدها میلیون دلار درآمد اضافی برای برخی از نمادین‌ترین برندهای جهان ایجاد کند و بر جذابیت انبوه مصرف‌کننده‌های کلکسیونی دیجیتال تأکید کند.

بر اساس داده‌های Dune Analytics که اولین بار توسط NFTGators گزارش شد، برندهای بزرگی مانند نایک، گوچی، دولچه و گابانا، آدیداس و تیفانی مجموعاً ۲۶۰ میلیون دلار فروش از NFT داشتند. افت NFT نایک با فروش ۱.۳ میلیارد دلاری در بازار ثانویه به ۱۸۵.۳ میلیون دلار رسید.

دولچه و گابانا ۲۵.۶ میلیون دلار از NFT درآمد کسب کردند. Tiffany که اخیرا یک توکن NFTiff راه اندازی کرده است که به دارندگان کریپتوپانک اجازه می دهد آویزهای سفارشی سازی شده ایجاد کنند، ۱۲.۶ میلیون دلار از فروش مربوط به NFT جمع آوری کرده است. درآمد ترکیبی NFT برای گوچی و آدیداس به ترتیب ۱۱.۶ میلیون دلار و ۱۰.۹ میلیون دلار بود.

NFT ها در سال ۲۰۲۱ به جریان اصلی تبدیل خواهند شد و مجموعه هایی مانند Bored Ape Yacht Club و CryptoPunks میلیاردها دلار فروش مادام العمر ایجاد می کنند. هیاهوی کلکسیونی های دیجیتال در نهایت توجه برندهای بزرگ را به خود جلب کرده است، که شروع به آزمایش فناوری برای ارتباط بهتر با مشتریان خود کرده اند.انتظار می رود تاثیر فناوری اثری ماندگار بر جای بگذارد. شرکت هایی مانند نایک و آدیداس در حال برنامه ریزی هستند تا جاه طلبی های NFT خود را به Metaverse بیاورند. این اقدامی با هدف گسترش فراگیر شدن برند در دنیای مجازی است.

مربوط: میمون بی حوصله با ارزش نزدیک به ۵۵ میلیون دلار، CryptoPunks NFTs در بحبوحه بحران بدهی در معرض خطر انحلال قرار می گیرد

برآوردها متفاوت است، اما سرمایه گذاران و فناوران معتقدند بازار NFT آینده بسیار روشنی دارد. بر اساس نظرسنجی اخیر توسط CoinGecko تجمیع کننده بازار، پاسخ دهندگان بر این باورند که بازار NFT طی دو سال آینده می تواند بیش از ۸۰۰ میلیارد دلار ارزش داشته باشد. تحقیقات متعارف تر، ارزش بازار جهانی NFT را تا پایان دهه حدود ۲۳۰ میلیارد دلار نشان می دهد.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا