🚨 اخبار ارز دیجیتال

IBM راهنمایی برای پیاده سازی موفق دیجیتال یورو ارائه می دهد

پنج عضو IBM Consulting فهرستی از مواردی را تهیه کرده اند که کمیسیون اروپا می تواند برای بهینه سازی صورتحساب یورو دیجیتال خود در نظر بگیرد.

IBM ایده هایی در مورد آنچه برای موفقیت یورو دیجیتال لازم است دارد که در یک پست وبلاگ اخیر به اشتراک گذاشته است. این گزارش به طراحان پنج مورد پیشنهاد می‌کند که می‌تواند به ارز دیجیتال بانک مرکزی اروپا کمک کند تا «وارد چشم‌انداز پرداخت‌های بسیار رقابتی، چندجانبه و ناهمگون در منطقه یورو شود».

برخی از نکات IBM قبلاً در پیشنهادات قانونی کمیسیون اروپا (EC) گنجانده شده است. این پنج نویسنده گفتند که اولین نکته، «ساخت بر روی ریل‌های موجود»، قبلاً در طرح EC پیش‌بینی شده است، اما می‌تواند تمدید شود. آنها استدلال کردند که سادگی کلید پذیرش اولیه است و آشنایی آن را افزایش می دهد.

واسطه ها نیز در پذیرش یورو دیجیتال نقش دارند و ارزهای دیجیتال باید به گونه ای طراحی شوند که نیازهای آنها را برآورده کند.

ما نیاز به یک اکوسیستم دقیق‌تر از واسطه‌ها را درک می‌کنیم. محیط واسطه‌ای آینده برای یورو دیجیتال باید به صورت چند سطحی در نظر گرفته شود. برنامه‌ریزی برای واسطه‌های متعدد در این بین، بهتر از واسطه‌های کوچک‌تر حمایت می‌کند.»

او گفت که استانداردسازی رابط های برنامه نویسی کاربردی (API) یکپارچگی را ساده کرده و رقابت را ارتقا می دهد.

یک طرح کارگزاری احتمالی برای یورو دیجیتال.منبع: IBM Blog – Digital Perspective

پیشنهاد EC شامل ضمانت‌های قوی حفظ حریم خصوصی آفلاین است که IBM پیشنهاد می‌کند می‌تواند به فعالیت‌های آنلاین برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی معاملاتی سرتاسری تعمیم داده شود. لایحه پیشنهادی اقداماتی را برای حفظ حریم خصوصی ارائه می‌کند که «مشترک با سطوح حریم خصوصی پرداخت دیجیتال فعلی است». IBM گفت که قوانین حفظ حریم خصوصی آن باید با برخی مقررات موجود، از جمله آستانه های گزارش دهی، هماهنگ شود تا اطمینان حاصل شود که گزارش دهی نادیده گرفته می شود.

مرتبط: دیده بان مالی بریتانیا از راه اندازی سندباکس دیجیتال دائمی در ماه اوت خبر می دهد

نویسندگان اشاره می‌کنند که در حالی که فناوری دفتر کل توزیع‌شده برای ایجاد یورو دیجیتال ضروری نیست، فناوری بلاک چین بیشترین مزایا را ارائه می‌کند. آنها افزودند که عملیات آنها نباید بیشتر از سیستم های غیربلاک چینی کربن فشرده باشد.

در نهایت، IBM توصیه می‌کند کارها را به آرامی اما مطمئن انجام دهید. ما با یک محصول حداقل قابل دوام برای زمان سریعتر به بازار و یک جعبه شنی برای مقابله با محیط عملیاتی بسیار پیچیده یورو دیجیتال آینده شروع می کنیم.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا