اخبار ارز دیجیتال

“من خیلی سهام ریپل دارم”: مدیر ارشد فناوری ریپل به گمانه زنی های Fidelity پایان داد

در یک گفتمان آنلاین اخیر، بحثی در مورد پویایی وفاداری دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل و یک چهره کلیدی در توسعه XRP Ledger مطرح شد. این گفتگو توسط یکی از اعضای جامعه آغاز شد که وفاداری شوارتز را زیر سوال برد، و پیشنهاد کرد که این مکالمه عمدتاً به آزمایشگاه های ریپل مرتبط است تا اکوسیستم گسترده تر XRP.

شوارتز در پاسخ متفکرانه، افکار خود را در مورد دیدگاه خود در مورد وفاداری به اشتراک گذاشت. او گفتگوی گذشته با کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل را بازگو کرد که در آن مفهوم وفاداری برای بحث در زمینه پیوستن شوارتز به هیئت مدیره ریپل مطرح شد. شوارتز توضیح داد که وفاداری فراتر از افراد است و شامل اصول و ارزش‌ها می‌شود، و تأکید کرد که وفاداری به‌جای اینکه فرض شود به دست می‌آید.

مدیر ارشد فناوری Ripple بر تعهد خود به استدلال‌های سازنده در داخل شرکت تأکید کرد و اظهار داشت که اگر لازم بداند مایل است با اجماع فعلی مخالفت کند. وی بر اهمیت اصالت و صداقت در فرآیند تصمیم گیری خود تاکید کرد و اظهار داشت که وفاداری او به همسویی با ارزش های شخصی و حرفه ای اش بستگی دارد.

دارایی ها

شوارتز با پرداختن به نگرانی‌ها در مورد تضاد منافع احتمالی، تصدیق کرد که مالک مقدار قابل توجهی از سهام ریپل است اما تأکید کرد که نگرانی‌های مالی وفاداری او را تعیین نمی‌کند. او بار دیگر بر تعهد خود به شفافیت و رفتار اخلاقی تاکید کرد و آمادگی خود را برای جدایی از ریپل در صورت به خطر انداختن اصول آن ابراز کرد.

شوارتز در سراسر پاسخ خود اعتقاد خود را به اهمیت صداقت و اصالت در رفتار حرفه ای ابراز کرد. وی تاکید کرد که افراد باید به خود و ارزش های خود وفادار بمانند، حتی در مواجهه با موشکافی یا انتقاد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا