اخبار ارز دیجیتال

Hypernative شروع به ارائه محافظت فعال برای زیرساخت های Flare می کند

فهرست

  • Flare با پلتفرم ردیابی Hypernative همکاری می کند
  • Hypernative 290 سازمان را زیر چتر Flare نگه می دارد

تحت یک مشارکت جدید، سیستم نظارت “همیشه روشن” Hypernative محافظت از dApps و کیف پول اکوسیستم Flare L1 را تضمین می کند.

Flare با پلتفرم ردیابی Hypernative همکاری می کند

طبق گفته تیمش، Flare از مشارکت Hypernative، پیشرو صنعت در امنیت Web3 در سطح سازمانی فعال خبر داد.

پلتفرم Hypernative به مشارکت‌کنندگان اکوسیستم Flare در برابر حملات سایبری روز صفر محافظت می‌کند و شبکه را از خطرات در حال ظهور برای دارایی‌های دیجیتال، آسیب‌پذیری‌های تکنولوژیکی و تهدیدات در حال تکامل برای کاربران Web3 آگاه می‌کند.

پلتفرم Hypernative فناوری نسل بعدی را حفظ می‌کند که به گونه‌ای طراحی شده است که چندین قدم جلوتر از آسیب‌پذیری‌های Web3 باشد و دائماً آسیب‌پذیری‌ها را در میان دارایی‌ها، پروتکل‌ها و برنامه‌ها جستجو می‌کند. تا امروز، این پلتفرم بیش از ۲۷۰ اکسپلویت را شناسایی کرده است که به طور بالقوه ممکن است ۱۴ میلیارد دلار هزینه داشته باشد.

هوگو فیلیون، یکی از بنیانگذاران Flare و مدیرعامل Flare Labs، اهمیت بسیار زیاد این همکاری را برای طراحی امنیتی Flare و برنامه های کاربردی مرتبط با آن به اشتراک می گذارد:

Flare با اوراکل های الهی برای پشتیبانی از موارد استفاده با ارزش تراکنش بالا از جمله DeFi و AI طراحی شده است. نظارت Hypernative بر Flare به ارائه یک لایه دفاعی اضافی به برنامه‌ها و کاربرانشان در برابر سوء استفاده‌های احتمالی کمک می‌کند. هدف ما ارائه بالاترین سطح امنیت ممکن است. بنابراین، موسسات، سازندگان، و اعضای جامعه اعتماد به نفس برای تعامل با برنامه های غیرمتمرکز در شبکه را دارند.

Hypernative که پیشرو در این زمینه است، به برخی از بزرگترین اکوسیستم های Web3 در صنعت خدمات می دهد که مجموع دارایی خالص ردیابی شده آن ۳۷ میلیارد دلار است.

Hypernative 290 سازمان را زیر چتر Flare نگه می دارد

یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Hypernative، Gal Sagie، از نقطه عطف جدید پروژه خود در رفع موانع امنیت Web3 هیجان زده است:

آگاهی جدیدی وجود دارد که Web3 به استاندارد امنیتی جدیدی نیاز دارد که فراتر از ممیزی و پاداش است. دیدن پروتکل‌های پیشرو مانند Flare که رویکردی جهانی برای امنیت دارند و استراتژی‌های فعالی را که از کل اکوسیستم‌هایشان محافظت می‌کنند، اجرا می‌کنند، واقعاً دلگرم‌کننده است.

به دلیل سابقه قوی Hypernative در حفظ برخی از پیشرفته‌ترین پلتفرم‌های بلاک چین، ابزارهایی که این شرکت توسعه می‌دهد مکانیزم‌های سخت‌شده در نبرد توسط جامعه در نظر گرفته می‌شوند.

Hypernative در محافظت از بیش از ۲۹۰ پروژه ساخته شده بر روی Flare با هشدارهای پیشگیرانه و بلادرنگ که برای جلوگیری و به حداقل رساندن آسیب احتمالی ناشی از پیچیده ترین حملات طراحی شده اند، بسیار مفید خواهد بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا