اخبار ارز دیجیتال

Hyperledger اعضای جدید خود را در راه اندازی انجمن جهانی معرفی می کند

این گروه می‌گوید آخرین عضوهای اضافه شده، نوآوری‌های متنوعی را معرفی می‌کنند و توسعه فناوری غیرمتمرکز را تسریع می‌کنند.

بنیاد Hyperledger، یک همکاری منبع باز جهانی در فناوری بلاک چین، بزرگترین رویداد سالانه خود را با نام Hyperledger Global Forum 2022 راه اندازی کرده است.

پیش از رویداد روز دوشنبه، این بنیاد هشت عضو جدید را به جامعه بین المللی خود معرفی کرد. CasperLabs، Realto Group، BCW Group، Banque de France، بانک مرکزی نیجریه، آزمایشگاه هویت دیجیتال کانادا، انجمن بین‌المللی بلاک چین مورد اعتماد. برنامه های کاربردی (INATBA) و DSR Corporation.

دانیل باربوسا، مدیر اجرایی بنیاد Hyperledger و مدیر کل بلاک چین، مراقبت های بهداشتی و هویت در بنیاد لینوکس، گفت: جدیدترین اعضای ما نوآوری های متنوعی را برای جامعه Hyperledger به ارمغان می آورد و توسعه یک فناوری باز و غیرمتمرکز را تسریع می بخشد که زیرساختی برای نسل های خدمات و برنامه های جدید خواهد بود. “

بنیاد Hyperledger یک سازمان غیرانتفاعی است که به دنبال گردآوری منابع و زیرساخت های حیاتی برای ایجاد یک اکوسیستم پر رونق و پایدار پیرامون پروژه های بلاک چین نرم افزار منبع باز است. سازمان‌های عضو Hyperledger می‌توانند از چارچوب‌ها، ابزارها و منابع دفتر توزیع شده منبع باز برای ایجاد برنامه‌ها، پلتفرم‌ها و سیستم‌های سخت‌افزاری در سطح سازمانی، خاص صنعت، برای پشتیبانی از نیازهای معاملات تجاری خود استفاده کنند.

پروژه های نرم افزاری بلاک چین در سطح سازمانی بنیاد توسط جامعه ای از توسعه دهندگان برای ارائه دهندگان خدمات، استارت آپ ها، فروشندگان، سازمان های کاربر نهایی، دانشگاهیان و راه حل های تجاری طراحی و ساخته شده اند.

به نظر می رسد جدیدترین اعضای بنیاد Hyperledger، از جمله بانک دو فرانس و بانک مرکزی نیجریه، نشان می دهد که دولت ها در سراسر جهان به آرامی به روی فناوری بلاک چین و نوآوری های آن باز می شوند.

اخیراً، نیجریه اعلام کرد که در مراحل اولیه مذاکرات با بایننس برای ایجاد یک اقتصاد ارز دیجیتال در این کشور است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا