🚨 اخبار ارز دیجیتال

طوفان ایدالیا برنامه‌های رون دیسانتیس برای پذیرش کمک‌های مالی به کمپین رمزنگاری‌اش را به تاخیر انداخت.

طوفان اولین ایالتی بود که فلوریدا را درنوردید و به طور بالقوه مانع از پیوستن رون دیسانتیس به ویوک راماسوامی در پذیرش کمک‌های ارز دیجیتال برای کمپین ریاست‌جمهوری او شد.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، یک رویداد کمپین انتخاباتی را لغو کرد که طبق گزارش‌ها قرار بود اهدای کمک‌های ارز دیجیتال را برای مناقصه ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۴ اعلام کند.

Miami Herald در ۲۹ اوت گزارش داد که DeSantis جمع آوری کمک های مالی ساعتی برای کمپین ریاست جمهوری ۲۰۲۴ خود را لغو کرد که قرار بود شروع به پذیرش کمک های مالی در ارزهای دیجیتال کند. این لغو به دلیل نزدیک شدن طوفان Idalia بود که در ۳۰ اوت قبل از ورود به جورجیا به خط ساحلی فلوریدا رسید.

به نظر می رسد آقای دیسانتیس پیش از عبور طوفان از فلوریدا، کارزار انتخاباتی خود را متوقف کرده است. او از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی و کنفرانس‌های مطبوعاتی برای اطلاع دادن به ساکنان از دستورات تخلیه و سایر اطلاعات مرتبط استفاده کرد.

DeSantis از زمان اعلام کمپین خود برای نامزدی ریاست جمهوری جمهوری خواهان در ماه مه، تعدادی از مواضع مربوط به کاربران دارایی دیجیتال را اتخاذ کرده است. در ماه ژوئیه، او قول داد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را ممنوع کند.

وب سایت کمپین DeSantis گفت که فقط کمک های فیات را با استفاده از کارت های اعتباری می پذیرد. Cointelegraph برای اظهار نظر با کمپین تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

طبق برخی نظرسنجی‌ها، DeSantis برتری دو رقمی نسبت به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا دارد، اما یکی از معدود نامزدهایی است که کمک‌های مالی را در ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) می‌پذیرد. فرانسیس سوارز، شهردار میامی در ماه آگوست اعلام کرد که کمک های مالی به کمپین ارزهای دیجیتال خود را می پذیرد، اما او نتوانست برای اولین مناظره جمهوری خواهان واجد شرایط شود و از رقابت کناره گیری کرد.

مبارزات انتخاباتی ویوک راماسوامی، نامزد جمهوری خواه و رابرت اف کندی جونیور، نامزد پیشتاز دموکرات، اعلام کرده اند که کمک های مالی بیت کوین را در کمپین های ریاست جمهوری خود خواهند پذیرفت. طبق گزارش‌های متعدد، از ۳۰ اوت، آقای راماسوامی و کندی هر دو تک رقمی بودند که بسیار کمتر از میزان محبوبیت رهبران حزب مربوطه خود، آقای ترامپ و جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا بود.

مربوط: سقف ایالتی یا مقررات فدرال: چه چیزی در آینده برای کمک های مالی رمزنگاری سیاسی انجام می شود

از لحاظ تاریخی، کمک‌های ارزهای دیجیتال به افرادی که برای دفتر فدرال شرکت می‌کنند، حتی در صورت پذیرش، برای کاندیداها مشکلی نبوده است. کمیته اقدام سیاسی اندرو یانگ کمک های مالی BTC را برای کمپین ۲۰۲۰ او پذیرفت، اما او در نهایت در فوریه ۲۰۲۰ از رقابت خارج شد.

قانونگذاران در برخی از ایالت های ایالات متحده به دنبال تنظیم قوانین افشای کمک های مالی دیجیتال هستند یا در غیر این صورت محدودیت هایی را برای مبلغی که یک فرد می تواند در ارزهای رمزنگاری شده اهدا کند، تعیین کند. در دسامبر ۲۰۲۲، کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده توصیه‌ای صادر کرد که در آن پیشنهاد می‌کرد شرکت‌ها ممکن است توکن‌های غیرقابل تعویض را به اهداکنندگان کمپین ارائه دهند.

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنندنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا