اخبار ارز دیجیتال

Huobi Global تجارت مشتقات در نیوزلند را به حالت تعلیق درآورد

Huobi Global ادعا می کند که مطابق با مقررات محلی دلیلی برای حذف نیوزلند از فهرست کشورهایی است که در آن تجارت مشتقات انجام می دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال Huobi Global از تعلیق معاملات مشتقات در نیوزلند خبر داد. طبق بیانیه Huobi، محدودیت‌های جدید در عرضه مشتقات با توجه به رعایت مقررات محلی است.

کاربران نیوزلند دیگر به خدمات معاملاتی مشتقات، از جمله معاملات آتی حاشیه سکه و سوآپ، قراردادهای حاشیه USDT، گزینه‌ها و محصولات قابل معامله در بورس (ETP) دسترسی نخواهند داشت.

محدودیت های جدید از ۲۳ آگوست ۲۰۲۲ اعمال می شود. در همان روز، Huobi Global دیگر کاربران با آدرس‌های KYC و IP نیوزلند را از آن منطقه نمی‌پذیرد. کاربرانی که مایل به بستن موقعیت‌های فعال خود هستند، می‌توانند این کار را فقط پس از تاریخ اعمال محدودیت انجام دهند.

Cointelegraph برای اظهار نظر در مورد توسعه با Huobi Global تماس گرفته است.

Huobi دارای فهرست رو به رشدی از کشورهای محدود شده است، از جمله ۱۱ حوزه قضایی که دسترسی به خدمات آن امکان پذیر نیست. مکان هایی مانند ایالات متحده، کانادا و ژاپن در این دسته قرار می گیرند. در عین حال سرزمین اصلی چین، تایوان، بریتانیا و غیره به معاملات مشتقه دسترسی ندارند.

مربوط: ازبکستان دسترسی به مبادلات ارزهای خارجی را برای تجارت ثبت نشده مسدود می کند

این در پی گزارش‌هایی است که نشان می‌دهد لئون لی، بنیانگذار Huobi، می‌خواهد اکثریت سهام شرکت را بفروشد. ارزش سهام بیش از ۱ میلیارد دلار است. Huobi Global که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، بیش از ۱ میلیارد دلار حجم معاملات روزانه را پردازش می کند.

با وجود این پیشرفت در نیوزلند، این شرکت اخیراً اقداماتی را برای گسترش عرضه خود در مناطق دیگر انجام داده است. در اوایل آگوست، Huobi از رگولاتورهای کشور همسایه نیوزلند، استرالیا، تأییدیه دریافت کرد تا به یک ارائه دهنده مبادلات در این کشور تبدیل شود.

در ایالات متحده، Huobi مجوز FinCEN را در جولای گذشته دریافت کرد. یکی از شرکت های تابعه یک شرکت به نام HBIT مجوز کسب و کار خدمات پولی (MSB) را از شبکه اجرای جرایم مالی ایالات متحده (FinCEN) دریافت کرده است.

همه این تحولات زمانی رخ داد که Huobi یک ابتکار سرمایه گذاری ۱ میلیارد دلاری را با تمرکز بر گسترش امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و Web3 راه اندازی کرد.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا