اخبار ارز دیجیتال

Huobi توضیح می‌دهد که پس از بازگشت استیبل کوین‌ها به مسیر اصلی چه مشکلی با HUSD پیش آمد

تیم HUSD توضیح داد که depeg به این دلیل رخ داده است که آنها حساب‌های بازارسازان را در برخی مناطق بسته‌اند تا از مقررات پیروی کنند.

پس از بازگرداندن پیوند دلار برای استیبل کوین HUSD، صرافی ارزهای دیجیتال Huobi علت مشکلات نقدینگی کوتاه مدت را توضیح داد و به کاربران اطمینان داد که مشکل حل شده است.

در ۱۸ آگوست، HUSD شروع به کاهش از ارزش دلاری خود کرد، در اوایل روز با ۰.۹۲ دلار معامله شد و ظرف چند ساعت به ۰.۸۲ دلار کاهش یافت. این موضوع اعضای جامعه را نگران کرد و حدس زدند که اگر استیبل کوین ارزش دلاری خود را بازیابی نکند، چه اتفاقی خواهد افتاد.

در پاسخ به نگرانی‌ها، پلتفرم تبادل کریپتو بلافاصله اعلام کرد آنها با ناشر استیبل کوین، Stable Universal Limited در تماس هستند و در تلاش برای بازگرداندن ثبات هستند.

به گفته تیم HUSD، depeg علت با توجه به تصمیم بسته شدن حساب های مارکت میکر در برخی مناطق جهت رعایت مقررات. این تیم توضیح داد که تفاوت زمانی بین ساعات کار بانک ها باعث ایجاد شکافی شد که منجر به مشکلات نقدینگی شد و HUSD از رده خارج شد.

پس از آن، هوبی گفت: انتشار این موضوع به طور کامل برطرف شده است و از کاربران می‌خواهد تا احتیاط کامل داشته باشند و از خطرات احتمالی ناشی از نوسانات بازار آگاه باشند.

مربوط: اثبات ذخایر تتر توسط یک شرکت بزرگ حسابداری اروپایی

در همین حال، اکسپلویتی که یک میلیارد دلار آکالا دلار (aUSD) ایجاد کرد، استیبل کوین را تا ۹۹ درصد کاهش داد. در پاسخ به این حمله، تیم Acala کیف پول هکرها را مسدود کرد و ادعاهای عدم تمرکز پلتفرم را مورد تردید قرار داد. این تیم در نهایت توانست بیشتر توکن های بدون وثیقه را بازیابی کند.

در ماه ژوئن، استیبل کوین USDD نیز از تثبیت دلار سقوط کرد زیرا یکی از وجوه تضعیف شده TerraUSD (UST) شروع به ارسال فعال مقادیر زیادی USDD کرد. با این حال، Depeg دوام زیادی نداشت، زیرا Tron DAO Reserve 700 میلیون دلار سکه (USDC) را برای دفاع از میخ بسیج کرد.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا