اخبار ارز دیجیتال

بنا بر گزارش ها، یکی از بنیانگذاران Huobi به دنبال فروش اکثر سهام به ارزش بیش از یک میلیارد دلار است

بنا بر گزارش ها، لئون لی، بنیانگذار Huobi، تصمیم خود را در جلسه سهامداران در ماه ژوئیه به سایر حامیان شرکت اطلاع داد.

لئون لی، یکی از بنیانگذاران صرافی جهانی Huobi، در حال مذاکره برای فروش بیشتر سهام خود در این شرکت است که ارزش آن بیش از یک میلیارد دلار است.

بنا بر گزارش ها، لی در حال مذاکره با سرمایه گذاران متعددی بوده است که به دنبال فروش ۶۰ درصد سهام خود در شرکت ارزهای دیجیتال است که می تواند بیش از ۱ میلیارد دلار ارزش داشته باشد و ارزش آن می تواند بیش از ۳۰ باشد. برخی معتقدند که می تواند تا یک میلیارد دلار معامله شود. .

یکی از سخنگویان Huobi به بلومبرگ تایید کرد که بنیانگذارش با تعدادی از غول‌های بین‌المللی برای فروش اکثر سهام در صرافی‌های ارزهای دیجیتال همکاری داشته است، اما جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

ظاهراً لی در ژوئیه سال جاری در جلسه سهامداران تصمیم خود را به سایر حامیان شرکت اطلاع داد. لی وظایف مدیر عامل را به هوآ زو منتقل کرد تا بر سلامتی خود تمرکز کند.

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که جاستین سان، بنیانگذار صرافی‌های جهانی ارزهای دیجیتال FTX و Tron، در میان سرمایه‌گذاران اولیه در مذاکرات با بنیانگذار Huobi بوده است. Huobi به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر در زمان مطبوعات پاسخ نداد.

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که این معامله می‌تواند تا پایان این ماه تکمیل شود. پس از تکمیل، می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین معاملات از زمان آشفتگی بازار ارزهای دیجیتال باشد که در ماه می سال جاری آغاز شد.

مربوط: Huobi Global واحد سرمایه گذاری ۱ میلیارد دلاری را با تمرکز بر DeFi و Web3 راه اندازی می کند

رکود بازار همچنین فرصتی را برای غول‌های رمزارز مانند FTX ایجاد کرده است که به دلیل ضررهای زیاد و کمبود سرمایه، ۱ میلیارد دلار کمک مالی به صرافی‌های ارزهای رمزنگاری‌شده با مشکل در نظر گرفته است.

Huobi در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد و در حال حاضر بیش از ۱ میلیارد دلار حجم معاملات روزانه دارد. صرافی‌های ارزهای دیجیتال پس از تعطیلی BTCC محبوب شدند و به سرعت به مرکزی برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال چینی تبدیل شدند. این صرافی در نهایت پس از اینکه دولت پکن همه مهاجرت‌های ارزهای دیجیتال را غیرقانونی دانست و صرافی‌های خارجی را از ارائه خدمات خود منع کرد، در نهایت فعالیت خود را برای کاربران چینی متوقف کرد.

Huobi از زمانی که دولت چین مجوزهایی را در دبی و نیوزلند دریافت کرد و به دنبال آن مجوز شبکه اجرای جرایم مالی ایالات متحده (FinCEN) را دریافت کرد، توسعه بین المللی قابل توجهی را تجربه کرد.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا