🚨 اخبار ارز دیجیتال

چگونه از صرافی ایرانی ووچر پرفکت مانی بخریم

ووچر پرفکت مانی را می‌توانی یکی از بهترین ابزارهای مالی جهان دانست که افراد می‌توانند در ساده‌ترین وجه ممکن، به کمک آن پرداخت‌های بین‌المللی خود را انجام دهند. در واقع این ابزار به شما کمک می‌کند تا بتوانید با کمترین کارمزد، از وب سایت‌های خارجی خرید کرده یا نسبت به انتقال وجه اقدام کنید. افزون بر این موارد، برای استفاده از آن نیاز به هیچ گونه حسابی نیست.

در کنار تمام این موارد، خود این شرکت هم کاربران ایرانی را تحریم نکرده و آنها می‌توانند به سادگی هرچه تمام‌تر، از خدمات آن بهره‌مند شوند. چنین مولفه‌هایی باعث شده تا محبوبیت ووچر پرفکت مانی در بین ایرانیان، به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند. به دنبال آن هم صرافی‌های مختلفی برای خرید و فروش ووچر پرفکت مانی ایجاد شده‌اند که هر کدام از آنها مزایا و نقاط قوت خاص خود را دارند.

با این حال بسیاری از افراد در مورد خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی ایرانی اطلاعات چندانی ندارند. همین عامل هم باعث می‌شود تا در فرایند خرید و استفاده از آن دچار مشکل شوند. ممانعت از این مشکل همان هدفی است که ما در این مقاله به دنبال آن هستیم. در واقع ما سعی داریم تا اطلاعات جامع و کاملی را در این زمینه خدمت شما عزیزان ارائه داده و مسیر پیش رویتان را شفاف‌تر کنیم.

چرا خرید پرفکت مانی از صرافی‌های ایرانی؟

اولین سؤالی که احتمالاً ذهن شما ایجاد می‌شود، این است که چرا باید از صرافی‌های ایرانی خرید کنیم؟ مگر نمی‌گویید که پرفکت مانی ایرانیان را تحریم نکرده است؟ در جواب این سؤال باید عنوان کنیم شرکت پرفکت مانی کاربران ایرانی را تحریم نکرده، اما مطابق قوانین بین‌المللی و برای بقای خود، ناچار به تحریم سیستم بانکی ایران شده است. به همین جهت کاربران ایرانی نمی‌توانند به صورت مستقیم و با استفاده از کارتی در اختیار دارند، نسبت به خرید پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی اقدام کنند.

به همین جهت آنها باید از پلتفرم‌های واسطه‌ای به نام صرافی‌های پرفکت مانی استفاده کنند. البته این صرافی‌ها عموماً در برنامه پارتنر این شرکت عضو هستند. به همین جهت کارمزدهای خرید از آنها بسیار کمتر بوده و همین مورد آن را به انتخاب بهینه‌تری برای شروع کار بدل می‌کند. البته باید خاطرنشان کنیم که شما برای صدور ووچر پرفکت مانی به صورت مستقیم، باید در داخل شبکه احراز هویت هم انجام دهید.

غالباً این احراز هویت برای کاربران ایرانی دشوار است. به همین جهت بدون احراز هویت، فرایند کاری خود را در پیش می‌گیرند. این عامل سبب می‌شود تا کارمزد ۲ درصدی را برای تراکنش‌ها پرداخت کنند. این در حالی است که بیشتر صرافی‌ها، فرایند احراز هویت را انجام داده‌اند و همین عامل کارمزد آنها را به نیم درصد کاهش داده است. وجود امنیت بیشتر در این زمینه موضوع دیگری است که سبب می‌شود تا متقاضیان بیشتری برای صرافی‌های ایرانی وجود داشته باشد.

در حقیقت اغلب آنها تحت نظارت ارگان‌های دولتی بوده و خدمات خود را با ضمانت ارائه می‌دهند. لذا شما نگرانی بابت تراکنش‌های اشتباه و موارد دیگر نخواهید داشت. ترکیب کلی این موارد در کنار همدیگر باعث شده تا بخش قابل توجهی از افراد، خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی‌های ایرانی را ترجیح دهند.

شرایط خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی ایرانی

 اگرچه خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی‌های ایرانی مزایای زیادی دارد، اما برای انجام آن باید چند شرط ساده را هم قبول کنید. مورد اول احراز هویت آن است. در واقع همان گونه که اشاره کردیم، این پلتفرم‌ها برای افزایش اعتبار و امنیت کاربران، توسط ارگان‌های دولتی بررسی می‌شوند. بدیهی است که آنها هم باید لیستی از تراکنش‌ها و گزارشات خود را به این ادارات ارائه دهند.

همین عامل باعث شده تا خرید ووچر پرفکت مانی از اغلب این پلتفرم‌ها، نیازمند احراز هویت باشد. این موضوع به عنوان یک الزام توسط ارگان‌های ناظر تعیین شده و هر صرافی معتبر و قابل اطمینانی باید آن را داشته باشد. البته جای نگرانی نیست؛ چرا که این احراز هویت صرفاً برای جلوگیری از پول‌شویی و موارد مربوط به کلاهبرداری‌های قانونی است. لذا باید آن را به عنوان یک امتیاز مثبت برای یک صرافی در نظر بگیریم. همچنین برخی از پلتفرم‌ها برای مبالغ کم و محدود نیازی به احراز هویت ندارند.

شرایط خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی ایرانی

شرط دیگری که باید در این زمینه آن را بپذیرید، کارمزد است. به عبارت ساده‌تر صرافی برای ارائه خدمات خود، مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می‌کند. بخش زیادی از این کارمزد بابت کمیسیونی است که خود شبکه پرفکت مانی از آنها دریافت می‌کند. بخش دیگر آن مربوط به تغییر ارز و البته هزینه‌های جاری آنها است. البته باید بدانید که در اکثر موارد، این کارمزد کمتر از حالتی است که خودتان بخواهید به صورت مستقیم نسبت به شارژ حساب پرفکت مانی و خرید از آن اقدام کنید.

نکات مهم برای انتخاب یک صرافی جهت خرید ووچر پرفکت مانی

وجود تقاضای بالا برای خرید ووچر پرفکت مانی و البته نیازهایی که در این حوزه وجود داشته، منجر به ایجاد تعداد زیادی صرافی برای خرید ووچر پرفکت مانی شده است. هر کدام از آنها هم ویژگی‌ها و شعار مختص به خود را دارند. این حجم از تنوع باعث می‌شود تا افراد در روند خرید و تصمیم گیری دچار مشکل شوند. با این حال تعدادی از نکات مهم وجود دارد که لحاظ کردن آنها کمک می‌کند تا شما بهترین نمونه ممکن را انتخاب کنید.

داشتن اعتبار

اعتبار یک صرافی تأثیر بسیار زیادی در عملکرد آن دارد. هر اندازه که یک صرافی اعتبار بیشتری داشته باشد، یقیناً کیفیت کار آن هم متفاوت‌تر خواهد بود. به همین جهت توصیه می‌کنیم پلتفرمی را انتخاب کنید که بیشتر فعالان با تجربه این حوزه، به آن اعتماد کرده‌اند. مازاد بر این، سابقه آن را بررسی کرده و سعی کنید تا شرکت‌هایی با رزومه درخشان را انتخاب کنید.

سرعت عمل

شرایطی را در نظر بگیرید که می‌خواهید برای شرکت در یک تخفیف محدود، ووچر پرفکت مانی خریداری کرده و به وسیله آن ثبت نام یا سفارش خود را تکمیل کنید. حال اگر در این میان فرایند خرید ووچر پرفکت مانی شما ساعت‌ها یا حتی روزها به طول بینجامد، عملاً موقعیت مورد نظر شما از دست می‌رود.

لذا سعی کنید تا اولویت خود را بر روی پلتفرم‌هایی قرار دهید که بالاترین سرعت عمل را دارند. اهمیت این موضوع سبب شده تا بسیاری از پلتفرم‌های معتبر، فرایند خرید اتوماتیک را قرار دهند که به مشتریان کمک می‌کند تا در کمتر از چند دقیقه، ووچر پرفکت مانی خود را دریافت کنند.

فرایند انجام کار

یکی دیگر از موضوعات مهمی که باید در فرایند خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی‌های ایرانی به آن دقت کنید، روند انجام کارشان است. بسیاری از صرافی‌ها رابط کاربری پیچیده‌ای دارند. برخی از آنان هم روندی طولانی را برای سفارش گذاری تعیین کرده‌اند.

فرایند انجام کار

برای مثال باید ابتدا ثبت نام کرده و پس از آن اطلاعات مورد نیاز برای احراز هویت را ارائه دهید. پس از تأیید این اطلاعات، آن گاه مجاز به خرید ووچر خواهید بود که ممکن است بازه دریافت آن بین چند ساعت تا یک روز متغیر باشد. وجود چنین روندی باعث می‌شود نیاز افراد به خوبی برطرف نشود. به همین جهت توصیه می‌کنیم تا قبل از خرید، حتماً روند را بررسی کنید.

میزان کارمزد

میزان کارمزد دریافت شده از سوی صرافی، به عنوان یکی دیگر از فاکتورهای مهمی قلمداد می‌شود که تأثیر زیادی در انتخاب و تصمیم گیری افراد دارد. در حقیقت هر اندازه که یک پلتفرم کارمزد کمتری را برای خدمات خود در نظر بگیرد، بدون شک شانس بیشتری برای انتخاب توسط سایر افراد خواهد داشت.

البته باید بدانید بسیاری از شرکت‌های کلاهبردار هم سعی دارند تا با کارمزدهایی بسیار اندک و غیر معقول، سرمایه شما را جذب کنند. برای مثال نیم درصد به عنوان کارمزد خود شبکه پرفکت مانی شناخته می‌شود. این در حالی است که برخی از پلتفرم‌ها، مبالغ مساوی یا حتی کارمزدهایی کمتر از آن هم ارائه می‌دهند. متأسفانه افرادی هم که شناخت کافی در این زمینه ندارند، در دام آنها گرفتار شده و سرمایه‌شان را از دست می‌دهند.

پشتیبانی

بیشتر افراد تازه کار ممکن است در روند خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی ایرانی یا استفاده از آن، دچار مشکل شوند. شکی نیست که وجود یک پشتیبان دلسوز در طول این مسیر، می‌تواند روند کار را برای شما بسیار ساده‌تر کند. لذا سعی کنید تا اولویت خود را بر روی پروژه‌هایی قرار دهید که پشتیبانی ۲۴ ساعته و سریع دارند. این موضوع به شما کمک می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، سریعاً قادر به پیگیری آن بوده و بتوانید مشکلات خود را برطرف کنید.

بهترین صرافی ایرانی برای خرید پرفکت مانی کدام است؟

همان گونه که اشاره کردیم، شما می‌توانید با بررسی نقاط فوق و مقایسه آن با پلتفرم‌های موجود، انتخاب مناسبی داشته باشید. البته گاهاً برخی از افراد، زمان کافی برای بررسی این اطلاعات را نداشته و همین سبب می‌شود تا در دام افراد کلاهبردار گرفتار شوند. با این حال ما سعی کردیم تا روند را یک گام دیگر هم برایتان ساده‌تر کنیم. بدین جهت بوده که ما در صرافی پرفکت فا، تمام الزامات و استانداردهای یاد شده را به خوبی رعایت کردیم.

ما بهترین رابط کاربری را به همراه سرعت عالی و کارمزد اندک در اختیار مشتریان قرار داده‌ایم. همچنین تیم پشتیبانی ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سؤالات و نیازهای شما عزیزان است. همین عامل هم باعث شده تا بیشتر متقاضیان و افراد با تجربه این حوزه، به ما اعتماد کنند.

سخن آخر

ووچر پرفکت مانی را می‌توان یک ابزار ایده‌آل و مناسب برای خریدهای اینترنتی قلمداد کرد. با این حال به دلیل تحریم سیستم بانکی ایران، نمی‌توان به صورت مستقیم آن را خریداری کرد. به همین جهت بیشتر افراد از طریق صرافی‌های پرفکت مانی برای این کار اقدام می‌کنند. اما انتخاب یک صرافی مناسب همان چیزی است که موجب سردرگمی آنها می‌شود.

ما در این مقاله سعی کردیم تا اهمیت استفاده از صرافی‌های ایرانی و نکات مهم برای انتخاب بهترین نمونه را خدمت شما عزیزان ذکر کنیم. با این حال اگر هنوز سؤال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید از طریق بخش نظرات با ما مطرح فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا