🚨 اخبار ارز دیجیتال

نحوه خرید بیت کوین در دبی

مالیات صفر را در تجارت ارزهای دیجیتال تجربه کنید – نحوه خرید بیت کوین در دبی را بیاموزید.

دبی شهری عالی برای زندگی و کار است. اما چگونه می توان بیت کوین را در دبی خریداری کرد؟آیا خرید بیت کوین در دبی قانونی است؟آیا دبی رمزنگاری پسند است؟

در اینجا یک راهنمای سریع با پاسخ آمده است. خبر خوب این است که واقعاً مجاز است بیت کوین (BTC) را در امارات متحده عربی بخرد و این کشور در واقع یکی از خوش‌آمدترین صرافی‌ها و سرمایه‌گذاران کریپتو است. یعنی وجود دارد.

آیا دبی رمزارز دوستانه است؟

دبی، کلان شهر پر رونق امارات متحده عربی (امارات متحده عربی)، مدت هاست که به عنوان یک شهر دوستدار رمزنگاری در نظر گرفته می شود. برخی می گویند امارات دوستدار ارزهای دیجیتال است.

علاوه بر این، تجارت کریپتو در امارات معاف از مالیات و بدون مالیات بر درآمد و عایدی سرمایه است. این ترکیب، این کشور خاورمیانه را برای شرکت های رمزنگاری و بلاک چین و کاربران این فناوری ها بسیار جذاب می کند. معامله گران ارزهای دیجیتال در امارات متحده عربی بسیاری وجود دارد و گزینه های زیادی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در امارات وجود دارد.

اما آیا خرید بیت کوین در دبی قانونی است؟دبی و امارات قوانین متعددی در مورد ارزهای رمزنگاری شده از جمله سیاست هایی برای محافظت از سرمایه گذاران دارند. ارزهای رمزنگاری شده مجوز ندارند یا به عنوان ارز قانونی شناخته نمی شوند. با این حال، هیچ قانونی وجود ندارد که شما را از خرید بیت کوین یا مالکیت یا معامله بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال در امارات منع کند.

نحوه خرید ارزهای دیجیتال در دبی

خرید بیت کوین در هر کجای دبی یا امارات بسیار آسان است. ابتدا یک صرافی ارز دیجیتال را انتخاب کنید، ثبت نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید و وجوه لازم را برای خرید ارز دیجیتال انتخابی خود اضافه کنید.

بیت کوین در هر صرافی موجود است و سایر ارزهای دیجیتال اصلی در اکثر صرافی های اصلی موجود هستند. سرمایه گذارانی که قصد دارند بیت کوین خود را ادامه دهند، معمولاً می خواهند آن را از یک صرافی به کیف پول بیت کوین یا ذخیره سازی امن تر بیت کوین، مانند کیف پول سخت افزاری، منتقل کنند. بیایید نگاهی به مراحل خرید بیت کوین در امارات بیاندازیم.

۱. یک صرافی را انتخاب کنید

هنگام انتخاب صرافی، امنیت باید اولویت اصلی شما باشد. خریداران ارزهای دیجیتال باید همیشه در مورد صرافی ها تحقیق کنند، بررسی های آنلاین را بررسی کنند، و سپس سکه ها، لیست صرافی ها و هزینه ها را بررسی کنند.

۲. ثبت نام کنید

ثبت نام در صرافی با ایمیل، رمز عبور و سایر مدارک امنیتی موجود آغاز می شود. کاربران صرافی‌های ارز دیجیتال باید همیشه از گزینه‌های امنیتی اضافی استفاده کنند. کاربران جدید صرافی معمولاً ملزم به ارائه تصویری از شناسه عکس دار به صرافی هستند تا بررسی مشتری خود را بشناسید (KYC).

۳. جمع آوری سرمایه و خرید

پس از ایجاد حساب کاربری، می توانید وجوهی را از حساب فیات خود اضافه کنید. سپس می توانید به راحتی بیت کوین را با درهم امارات از این طریق خریداری کنید یا جفت معاملاتی دیگری را انتخاب کنید.

کدام صرافی های رمزنگاری در دبی و امارات فعالیت می کنند؟

جالب اینجاست که تعدادی صرافی بزرگ در امارات فعالیت می کنند. سرمایه‌گذاران می‌توانند از میان شناخته‌شده‌ترین، بررسی‌شده‌ترین، امن‌ترین و در دسترس‌ترین ارزهای رمزنگاری‌شده اصلی را انتخاب کنند.

صرافی های ارزهای دیجیتال و پلتفرم های معاملاتی بیت کوین در دبی و امارات شامل eToro، OKX، HTX (Huobi سابق) و Binance هستند. کارگزاران بیت کوین در امارات متحده عربی مانند Rain، OKX، Uphold، Bybit و Binance توسط سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی امارات متحده عربی (FSRA) یا بازار جهانی ابوظبی (ADGM) تنظیم می شوند.

نحوه انتخاب کیف پول بیت کوین در دبی

مشابه پلتفرم های معاملاتی بیت کوین در دبی، کیف پول های بیت کوین در دبی گزینه های زیادی را برای ذخیره ایمن ارزهای دیجیتال شما ارائه می دهند. اولین قدم این است که کیف پول بیت کوینی را انتخاب کنید که با برنامه ها و اقدامات سرمایه گذار مطابقت داشته باشد.

کیف پول های آنلاین و برنامه های کیف پول به اندازه کیف پول های سخت افزاری ایمن نیستند، اما ممکن است برای سرمایه گذارانی که قصد جابه جایی یا استفاده از دارایی های ارز دیجیتال خود را به طور منظم دارند، مناسب تر باشند. کیف پول های داغ برای انتخاب شامل Trust Wallet و Electrum هستند.

دارایی های بیت کوین یا وجوهی با ارزش بالاتر که برای مدتی بیکار مانده اند بهتر است در کیف پول سخت افزاری ایمن تر مانند Trezor یا Ledger Nano نگهداری شوند.

آیا می توانم بیت کوین را با پول نقد در دبی بخرم؟

شما می توانید بیت کوین را در دبی با پول نقد مستقیماً از حساب خود یا با استفاده از کارت اعتباری خریداری کنید. هنگامی که یک حساب در یک صرافی ایجاد کردید، گام بعدی این است که وجوه فیات را به حساب خود اضافه کنید و اقدام به خرید بیت کوین کنید.

آیا دستگاه های خودپرداز بیت کوین در دبی وجود دارد؟

امارات متحده عربی از ارزهای رمزنگاری شده بسیار استقبال می کند و یکی از کشورهایی است که دستگاه های خودپرداز بیت کوین را نصب کرده است، اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین دبی در هتل پنج ستاره ریکسوس پریمیوم دبی در سال ۲۰۱۹ نصب شد. این کار انجام شد. در کیوسک، بازدیدکنندگان می‌توانند پول نقد وارد کرده و بلافاصله بیت‌کوین بخرند. .

آیا خرید بیت کوین از طریق P2P در دبی رایج است؟

صرافی‌های ارزهای دیجیتال Peer-to-Peer (P2P) به کاربران این امکان را می‌دهند که برخلاف صرافی‌های متمرکز یا غیرمتمرکز، بیت‌کوین را مستقیماً با یکدیگر معامله کنند. صرافی های P2P به شما این امکان را می دهد که لیست دارایی های فروشنده را برای فروش ببینید و بر اساس آن انتخاب کنید. خریداران و فروشندگان در مورد قیمت ارز دیجیتالی که قبل از انجام فروش فروخته می شود توافق می کنند.

صرافی‌های P2P احتمالاً در کشورهایی که محدودیت‌های سخت‌تر در صرافی‌های ارزهای دیجیتال دارند رایج‌تر می‌شوند. در دبی اینطور نیست. صرافی‌های اصلی فعال در دبی اغلب علاوه بر عملکرد P2P، گزینه‌های معاملاتی استاندارد نیز دارند که بهترین‌های هر دو دنیا را در اختیار شما قرار می‌دهند. صرافی هایی که معاملات P2P را در دبی ارائه می دهند عبارتند از Binance، Paxful، OKX، HTX، Bybit و KuCoin.

آیا بانک های دوستدار رمزنگاری در امارات متحده عربی وجود دارد؟

دیدن اینکه بانک‌های دبی و امارات چگونه به ارزهای دیجیتال و کاربران کریپتو نگاه می‌کنند، جالب خواهد بود. امارات متحده عربی کارآفرینان رمزارز را شکست نمی‌دهد و بانک‌های دوستدار رمزنگاری در امارات متحده عربی وجود دارند که به کسب‌وکارهای رمزنگاری اجازه می‌دهند تا حساب‌های فیات باز کرده و از آنها استفاده کنند.

بانک اول ابوظبی (FAB) هیچ سیاستی برای محدود کردن مشتریان از خرید یا فروش ارزهای مجازی ندارد. اگرچه ما معاملات ارزهای دیجیتال را ارائه نمی دهیم، اما این امکان وجود دارد که حساب FAB خود را به یک صرافی ارز دیجیتال برای تامین مالی خرید بیت کوین خود پیوند دهید. FAB همچنین برنامه های آتی برای استفاده از Web3 و دارایی های دیجیتال برای کاربران خود دارد.

هنگام کار با ارزهای مجازی مراقب باشید

ساکنان دبی خوش شانس هستند که به یک محیط مالی پر جنب و جوش دسترسی دارند که به آنها امکان می دهد در دنیای ارزهای رمزپایه درگیر شوند.

با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که ارزش بیت‌کوین و بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر بسیار نوسان است، با نوسانات قابل توجه قیمت در هر جهت. بنابراین، قبل از ورود به بازار ارزهای دیجیتال، تحقیقات دقیق و آگاهی از خطرات مربوطه مهم است.

نویسنده: Marcel Deer
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا