🚨 اخبار ارز دیجیتال

واکنش توییتر کریپتو به جریمه ۱.۲۶ میلیون دلاری SEC کیم کارداشیان

برخی به ریاکاری رگولاتورها اشاره کردند، برخی دیگر به تأثیرگذاران ارزهای دیجیتال گفتند که وکلا را جذب کنند، و برخی دیگر ستاره های تلویزیون واقعیت را مسخره کردند.

پس از اینکه کیم کارداشیان ستاره واقعیت مجازی به دلیل تبلیغ ارز دیجیتال اتریوم مکس (EMAX) جریمه شد، جامعه کریپتو با ترکیبی از ناباوری و سرگرمی واکنش نشان داد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در تاریخ ۳ اکتبر کارداشیان را ۱.۲۶ میلیون دلار جریمه کرد و از EMAX به عنوان یک رسانه اجتماعی که ما در آن فروش انجام دادیم نام برد.

کارداشیان اتهامات کمیسیون SEC را نه تایید و نه رد کرد، اما موافقت کرد که این اتهامات را برطرف کند و تا سال ۲۰۲۵ دارایی های رمزنگاری شده را تبلیغ نکند.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، گفت: این جریمه به این معناست که صرفاً به این دلیل که یک فرد مشهور فرصت سرمایه گذاری را تأیید کرده است، “به این معنی نیست که آن محصولات سرمایه گذاری برای همه سرمایه گذاران مناسب هستند.”

پس از توییت Gensler، جامعه ارزهای دیجیتال آنلاین نظرات خود را در مورد جریمه بیان کرد و برخی از تصمیمات اجرایی متناقض SEC انتقاد کردند.

مایکل شیف، یکی از بنیانگذاران MicroStrategy، گفت که پیتر شیف، اقتصاددان، که به موضع ضد بیت کوین (BTC) خود معروف است، معتقد است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار «بیشتر برای پمپ کردن ارزهای رمزنگاری شده انجام می دهد.» او گفت که می دانسته که کارداشیان را ناعادلانه هدف قرار داده است زیرا او جریمه نکرد. تالر. “

ملوان پاسخ داد او گفت که بیت کوین یک کالا است، نه یک امنیت، و تبلیغ آن «مشابه فولاد یا گرانیت» است، و افزود که پروتکل باز سکه «باورهای سودگرایانه شبیه جاده ها» را ارائه می دهد.

شخصیت رمزنگاری و نویسنده رایا هیلپان اشتراک گذاری او معتقد بود که “SEC احتمالاً مسائل بزرگتری برای تمرکز دارد.”

توسعه دهنده با نام مستعار 0xBender رفتار خشن SEC با تبلیغات رمزنگاری مشهور و تأثیرگذاران رمزنگاری محور را به دلیل “هزینه زباله در ۰.۲ ETH (اتریوم) در هر توییت” مقصر دانسته است.

رناتو ماریوتی، دادستان فدرال سابق و دیگران اشاره کرده‌اند که تنظیم‌کننده‌ها «به شدت اقدامات اجرایی را دنبال خواهند کرد»، بنابراین تأثیرگذارانی که به دنبال تأیید ارزهای دیجیتال هستند باید «مراقب باشند».

در همین حال، آنتونی ساسانو، مربی و سرمایه‌گذار اتریوم به دنبال‌کنندگانش گفت که SEC با ایجاد این توهم که تنظیم‌کننده‌ها در مورد کلاهبرداری از ارزهای دیجیتال «کاری انجام می‌دهند»، کارداشیان را هدف قرار داده است. سازندگان EMAX در عوض.

مربوط: SEC به کیم کارداشیان قلدری می کند و می تواند اقتصاد اینفلوئنسرها را خنک کند

با این حال، تایلر کانوی، روزنامه‌نگار گفت که این ستاره با از دست دادن پول بیشتر از آنچه که پرداخت شده بود، “تجربه کامل ارزهای دیجیتال را به دست آورد”.

مارکوس هاچینز، خالق محتوای فناوری و هکر خودخوانده، گفت که کارداشیان «بازدهی بهتری» در Ethereum Max.در مقایسه با -۸۰ درصدی که تبلیغ برای او از زمان پستش به ارمغان آورده است، داشته است. ۹۷ درصد از زمان پستش کاهش یافته است.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا