🚨 اخبار ارز دیجیتال

Arca CIO توضیح می دهد که چگونه ارزهای دیجیتال (نه بیت کوین) از سهام در سال ۲۰۲۳ بهتر عمل خواهند کرد

به گفته Arca Jeff Dorman، مدیر ارشد فناوری اطلاعات، برخی از توکن‌های رمزنگاری در سال ۲۰۲۳ عملکرد بهتری از سهام خواهند داشت زیرا کمتر در معرض عوامل اقتصادی کلان قرار می‌گیرند.

جف دورمن، مدیر ارشد سرمایه گذاری Arca می گوید که دارایی های دیجیتال تا حد زیادی از بازارهای سهام سنتی در سال ۲۰۲۳ جدا خواهند شد.

دورمن در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف در مورد چشم انداز سال ۲۰۲۳ گفت که اگرچه برخی از ارزهای رمزپایه عملکرد خوبی خواهند داشت، اما با ورود اقتصاد جهانی به رکود در سال جاری، سهام متضرر خواهند شد. آنها نه تنها تحت تأثیر عوامل کلان اقتصادی، بلکه تحت تأثیر در دسترس بودن آنها در اکوسیستم مربوطه قرار می گیرند. این حتی در شرایط رکود نیز تغییر نمی کند.

دورمن توضیح داد: “شما خواهید دید که بسیاری از سهام تحت فشار تجدید ساختار و وزن کاهش درآمد و کاهش جریان نقدی جریمه می شوند. چنین خواهد شد.”

ممکن است بیت کوین در فرآیند جداسازی ارزهای دیجیتال از سهام شرکت نداشته باشد، اما بیت کوین به دلیل حساسیت آن به عوامل کلان مانند نقدینگی جهانی و نرخ های بهره، ارتباط زیادی با بازارهای سهام دارد.

دورمن خاطرنشان کرد: «بیت‌کوین به تازگی تبدیل به یک VIX 24 ساعته شده است. اکنون فقط یک ابزار معاملاتی برای سرمایه‌های بزرگی است که می‌خواهند در تعطیلات آخر هفته و ساعات معاملات شبانه وارد و خارج شوند».

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیش‌بینی‌های ارز دیجیتال Dorman در سال ۲۰۲۳، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب او تماشا کنید. فراموش نکنید که در کانال ما مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا