اخبار ارز دیجیتال

چگونه DAO می تواند طرفداران را در فیلمسازی مشارکت دهد؟

جیک فریزر معتقد است که DAO به طرفداران اجازه می دهد تا در همه چیز از مراحل فیلمنامه نویسی گرفته تا انتخاب بازیگران برای حضور در فیلم شرکت کنند.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف با جیک فریزر، رئیس توسعه کسب و کار در پروژه بلاک چین متمرکز بر فیلم Mogul Productions، از آنجایی که افراد بیشتری شروع به ادغام فناوری Web3 در سرگرمی و تولید می کنند، تمرکززدایی در فیلمسازی مورد استفاده سازمان خودمختار (DAO) برجسته شد. .

وقتی صحبت از استفاده از DAO در فیلم شد، فریزر بر سطح عمیق‌تری از تعامل طرفداران تاکید کرد. به عنوان مثال، مدیران به مشارکت طرفداران در فرآیند تولید، از جمله نوشتن فیلمنامه، انتخاب داستان و انتخاب مکان اشاره کردند. او توضیح داد:

DAO در صنعت فیلم کار می کند و طرفداران را قادر می سازد در طول فرآیند ساخت فیلم، از فیلمنامه تا نمایش، در تصمیم گیری شرکت کنند.

علاوه بر این، به گفته فریزر، مشارکت طرفداران می‌تواند به نامزدی بازیگر نقش اول یا حتی تصمیم‌گیری در مورد پوستر فیلم نیز گسترش یابد.

علاوه بر DAO ها، فریزر همچنین در مورد نقش سایر فناوری های Web3 مانند کیف پول های رمزنگاری، برنامه های غیرمتمرکز (DApps) و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) صحبت کرد. فریزر توضیح داد که افراد می توانند از کیف پول برای اتصال به DApps استفاده کنند و در نتیجه در فرآیند تولید شرکت کنند. علاوه بر این، NFT ها را می توان به عنوان بلیط برای اولین نمایش فیلم یا راهی برای تصاحب مالکیت یک فیلم استفاده کرد.

مربوط: مدیر عامل شرکت فارو می گوید Web3 به سازندگان در بازارهای نوظهور فرصت می دهد

مدیران همچنین بر این باورند که با یکپارچه شدن Web3، ساختار سازمانی صنعت فیلم هموارتر خواهد شد. او توضیح داد که قدرت خلاقیت و مالی به طور مساوی بین فیلمسازان و تماشاگران سینما توزیع خواهد شد. این امر باعث کاهش اتکای هالیوود به استودیوهای بزرگ می شود. فریزر افزود:

“فناوری وب ۳ به عنوان روشی نوآورانه برای حل مشکلات قدیمی مانند بودجه، حاکمیت، شفافیت در بودجه تولید و جریان درآمد، مصرف محتوا، رای گیری و حفظ حریم خصوصی استفاده خواهد شد.”

مدیران اجرایی همچنین تأکید کردند که راه‌های جدیدی برای تأمین مالی برای فیلمسازان مستقل از طریق Web3 از طریق پروژه فیلم محور Mogul Productions باز شده است. او گفت: «ما به نیاز به گفتن داستان‌های عالی اعتقاد داریم و هیجان‌زده هستیم که از این فناوری برای آوردن طرفداران سرگرمی اصلی به دنیای Web3 استفاده کنیم.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا