🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در لوگانو چقدر است؟ تمرکززدایی توسط Cointelegraph به مدرسه BTC می رود

آدام بک، پائولو آردوینو و دانشجویان مشتاق از سراسر جهان بینش خود را در مورد مدرسه بیت کوین و پذیرش ارزهای دیجیتال در سوئیس به اشتراک خواهند گذاشت.

این هفته، جو هال، خبرنگار کوین تلگراف، شنوندگان پادکست را به مدرسه می برد: مدرسه بیت کوین (BTC).

درباره آخرین قسمت از عدم تمرکز با کوین تلگرافشنوندگان از گزیده‌های مصاحبه، صداگذاری و حکمت آدام بک، مدیر عامل Blockstream، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether، کارشناسان امنیت سایبری، کارشناسان Chaineries و غیره لذت خواهند برد.

پائولو آردوینو (چپ) در مصاحبه با جو هال (راست).

به‌علاوه، از دانش‌آموزانی که در مدرسه تحصیل کرده‌اند در مورد زندگی، نفس کشیدن، خوابیدن و مطالعه ۲۴/۷ ارزهای دیجیتال به مدت دو هفته بشنوید. طرفداران اتریوم ایتالیایی در مورد افراط گرایی بیت کوین اظهار نظر می کنند، آمریکایی های لاتین رفتار اروپایی ها را در مورد بازیافت مشاهده می کنند و دانشجویان تایوانی به زندگی مبتنی بر ارزهای دیجیتال می پردازند.

قسمت این هفته است عدم تمرکز همچنین به بررسی نفوذ بیت کوین و ارزهای دیجیتال در لوگانو، یک شهر کاملاً ایتالیایی در جنوب سوئیس می پردازد. این شهر یک سال پیش بیت کوین را به عنوان ارز قانونی واقعی خود پذیرفت و از آن زمان به بعد پیشرفت قابل توجهی داشته است، زیرا نشان بیت کوین B تقریباً در مرکز شهر غیرممکن است.

بیش از ۲۰۰ فروشنده بیت کوین را در لوگانو می پذیرند. برندهای بزرگی مانند مک دونالد، رولکس، و حتی لامبورگینی، و همچنین برخی داروخانه‌ها، فروشگاه‌های رفاه، و فروشگاه‌های تنباکو، ارز دیجیتال را به کار خواهند گرفت.

با این حال، بیت کوین هنوز عمیقاً یا به طور گسترده درک نشده است، و همانطور که آردوینو توضیح داد، قبل از اینکه لوگانو روزی بتواند به طور کامل بیت کوین را بپذیرد، کارهای زیادی باید انجام شود.

کاش می‌توانستم بگویم کار ما تمام شده است، اما فکر می‌کنم تازه شروع کرده‌ایم. مهم‌ترین چیز آموزش بازرگانان ماست.»

دستگاه‌های POS مورد استفاده تاجران در سراسر لوگانو همچنین تتر (USDT) و Luga را می‌پذیرند، توکنی که می‌تواند توسط ساکنان محلی استفاده شود.

مرتبط: شهرهای مروج رمزارز لوگانو و السالوادور توافقنامه اقتصادی مبتنی بر پذیرش امضا کردند

اسرار باک در مورد مدیر عامل MicroStrategy مایکل تالر را بشنوید، بدانید که یک پاراگوئه ای در اولین سفر خود به اروپا چه احساسی در مورد سوئیس داشته است، و بفهمید که چرا کار ما در لوگانو در حال گسترش به سایر نقاط اروپا است.، وصل کنید و به اخبار این هفته گوش دهید. . اپیزود از عدم تمرکز با کوین تلگراف – در Spotify، Apple Podcasts، صفحه پادکست Cointelegraph و موارد دیگر موجود است.

این قسمت همچنین به عنوان پیش نمایشی برای مستند آینده Cointelegraph درباره زندگی در لوگانو عمل می کند. در کانال YouTube Cointelegraph در اینجا مشترک شوید تا زمانی که منتشر شد آن را تماشا کنید.

این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Joe Hall
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا