🚨 اخبار ارز دیجیتال

رئیس کمیته مجلس نمایندگان، رئیس SEC را به احضاریه تهدید می کند، اما این موضوع در مورد ارز مجازی نیست

جیمز کومر، رئیس کمیته نظارت و پاسخگویی مجلس نمایندگان معتقد است که گونتر در راه او قرار گرفته است. حامیان ارزهای دیجیتال این احساس را می دانند.

جیمز کامر، رئیس کمیته نظارت و پاسخگویی مجلس نمایندگان آمریکا، گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را با احضاریه تهدید کرده است. او در نامه ای در ۱۲ اکتبر گفت که اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار همکاری خود را آغاز نکند، کمیسیون “چاره ای” نخواهد داشت جز اینکه اقدامات اجرایی برای به دست آوردن اسناد انجام دهد.

کامر همچنین در مورد “اقدامات SEC برای دور زدن کنگره برای پیشبرد برنامه ای که به مالیات دهندگان آمریکایی آسیب می رساند” ابراز نگرانی کرد. حامیان ارزهای دیجیتال در کنگره اغلب از Gensler با عبارات مشابه شکایت کرده اند، اما این نامه در مورد ارزهای دیجیتال نیست. در عوض، کامر در مورد هماهنگی با اتحادیه اروپا (EU) در مورد محیط زیست، اجتماعی، و حاکمیت (ESG) و مسائل مربوط به آب و هوا، و همچنین دخالت SEC می نوشت.

کامر و سناتور ایالات متحده، تیم اسکات، که در حال حاضر در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری جمهوری خواه نامزد می شود، در ماه ژوئن نامه ای به گنسلر ارسال کردند که در آن از همکاری ایالات متحده با اتحادیه اروپا در مورد قوانین تغییرات آب و هوایی که می تواند بر شرکت های آمریکایی تأثیر بگذارد، خواستند. من در مورد آن اطلاعاتی خواستم. آنها نامه مشابهی را به جانت یلن وزیر خزانه داری ارسال کردند. کامر در آخرین نامه خود گفت:

«تا به امروز، SEC عملاً هیچ سند متناظری تولید نکرده است، و اکثریت قریب به اتفاق اسناد تولید شده تا به امروز در وب سایت SEC در دسترس عموم است. […] یا اسنادی که قبلاً تحت قانون آزادی اطلاعات منتشر شده است. ”

این کلمات عملاً بازتاب نامه ۱۲ آوریل پاتریک مک‌هنری است، که در آن اظهار داشت: «۲۳۲ صفحه از اسناد ارائه شده توسط کارکنان پس از جلسه توجیهی در دسترس عموم است و در صورت درخواست پاسخ داده نخواهد شد.» او نوشت: «نه. مک هنری در مورد درخواستی برای اطلاعات مربوط به پیگرد قانونی مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن فرید می نوشت. آقای مک هنری همچنین آقای گنسلر را به “اقدامات قهری” تهدید کرد. آقای مک‌هنری این تهدید را مستقیماً در جلسه کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان تکرار کرد.

مطالب مرتبط: پاتریک مک‌هنری، دوستدار رمزنگاری، رئیس موقت مجلس نمایندگان می‌شود

حامیان کریپتوکارنسی نیز انعکاس خود را از سخنان کامر خواهند شنید: “معلوم نیست که قانون چنین اختیاری را فراهم می کند، بنابراین ما باید تصمیم بگیریم که آیا قانون ضروری است یا خیر.” کامر در اولین نامه خود تصمیم دیوان عالی ویرجینیای غربی علیه EPA را به جنسلر یادآوری کرد. این حکم به اصل سؤالات کلیدی مربوط می شود و همچنین ممکن است بر فعالیت های SEC در زمینه ارز مجازی تأثیر بگذارد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC، گری جنسلر، حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا