اخبار ارز دیجیتال

تنظیم‌کننده امنیت هنگ‌کنگ دستورالعمل‌های صدور مجوز رمزنگاری را در ماه می صادر می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طبق گزارش‌ها، دستورالعمل‌های کسب‌وکار کریپتو توسط جولیا لیونگ، مدیر اجرایی کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ‌کنگ فاش شده است.

طبق گزارش ها، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) قرار است دستورالعمل های مجوز برای مبادلات ارزهای دیجیتال را در ماه آینده منتشر کند.

این طرح توسط بلومبرگ در 27 آوریل با استناد به نظرات جولیا لئونگ، مدیر اجرایی SFC در روز پنجشنبه گزارش شد.

دستورالعمل‌های آتی از پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو پشتیبانی می‌کنند که می‌توانند خدمات معاملاتی را در اول ژوئن به سرمایه‌گذاران خرد ارائه دهند.

به گزارش بلومبرگ، لئونگ گفت که فرآیند مشاوره در مورد رژیم صدور مجوز بیش از 150 پاسخ از طرف ذینفعان دریافت کرد.

الزامات نظارتی ضد پول شویی (AML) و مشتری خود را بشناسید (KYC) برخی از ملاحظات کلیدی ارائه شده در گزارش 20 فوریه بود که احتمالاً لئونگ به آن اشاره کرده است.

در حالی که در انتظار تایید اکثر دارندگان مجوز ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) است، برخی از پلتفرم‌های معاملاتی تحت نظارت SFC، ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری را به سرمایه‌گذاران آغاز کرده‌اند.

به گزارش رویترز، OSL و Hashkey Group از معدود پلتفرم های معاملاتی هستند که قبلاً توسط SFC مجوز دارند.

مربوط: جاه‌طلبی‌های رمزنگاری هنگ‌کنگ از پکن تمجید ظریفی می‌کند: گزارش

علی‌رغم جاه‌طلبی هنگ‌کنگ برای تبدیل شدن به هاب بعدی ارزهای دیجیتال، همه پلتفرم‌های معاملاتی انتخاب نکرده‌اند که در درازمدت ادامه داشته باشند.

Bitget – یک صرافی ارز دیجیتال با 1.4 تریلیون دلار دارایی – در 24 آوریل اعلام کرد که با اجرایی شدن رژیم VASP هنگ کنگ در 1 ژوئن، خدمات رسانی به مشتریان در هنگ کنگ را متوقف خواهد کرد.

مجله: آسیا اکسپرس: 3AC توسط طوفان گرفته شد، استخراج کنندگان بیت کوین 360 درصد افزایش یافتند، بروس لی NFT سقوط کردنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا