اخبار ارز دیجیتال

Hodlnaut اکنون پس از توقف برداشت ها تحت حمایت طلبکار است

Hodlnaut برداشت ها و سایر خدمات را در پلتفرم خود در ۸ آگوست به دلیل بحران نقدینگی و آشفتگی بازار متوقف کرد.

Hodlnaut، یک شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور، در ۲۹ اوت توسط دادگاه سنگاپور تحت کنترل قضایی موقت، نوعی برنامه حفاظت از طلبکاران قرار گرفت.

این حکم دادگاه سه هفته پس از آن صادر شد که Hodlnaut تمام فعالیت‌های تجاری و برداشت‌های خود را به دلیل بحران نقدینگی متوقف کرد. در یک پست وبلاگ رسمی در ۳۰ آگوست، پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال به کاربران اطلاع داد که Ee Meng Yen Angela و Aaron Loh Cheng Lee، که از مشاوران شرکت EY مراقبت می‌کنند، به عنوان مدیران موقت قضایی منصوب شده‌اند. پست وبلاگ می گوید:

دادگاه حکم خود را در ۲۹ اوت ۲۰۲۲ صادر کرد و تأیید کرد که هودلنات تحت کنترل موقت قضایی قرار خواهد گرفت.

وام دهندگان ارزهای دیجیتال به دنبال کنترل قضایی برای جلوگیری از انحلال اجباری در بازار نزولی هستند. بر اساس قانون سنگاپور، برنامه حفاظت از طلبکاران فوق الذکر به شرکت هایی که در مضیقه مالی هستند اجازه می دهد تا خود را بازسازی کنند. بر اساس این قانون، دادگاه ها ضابطی به نام مدیران قضایی تعیین می کنند که فعلاً مسئولیت را از مدیران شرکت بر عهده می گیرند.

همانطور که Cointelegraph در اوایل این ماه گزارش داد، Hodlnaut 80 درصد از نیروی کار خود را قبل از ثبت نام برای کنترل قضایی کاهش داد. این شرکت امیدوار است از دوره کنترل قضایی برای بازگرداندن نسبت دارایی به بدهی به ۱:۱ استفاده کند و به کاربران اجازه دهد اولین سپرده‌های ارزهای دیجیتال خود را برداشت کنند.

مربوط: روند ورشکستگی درجه سانتیگراد پیچیدگی نشان می دهد زیرا امیدها برای بهبودی کم رنگ می شوند

وام دهنده ارز دیجیتال قبلاً به ما اطلاع داده است که در حال بررسی گزینه هایی است که به کاربران اجازه می دهد سپرده های اولیه خود را با سود کامل جمع آوری شده قبل از بستن حساب خود برداشت کنند.

Hodlnaut یکی از بسیاری از شرکت‌های وام‌دهنده کریپتو است که طعمه همه‌گیری کریپتوهای ناشی از سقوط استیبل کوین الگوریتمی TerraUSD (UST) شد که اکنون از بین رفته است. فروپاشی UST منجر به فروپاشی اکوسیستم ۴۰ میلیارد دلاری Terra و در نهایت سقوط بسیاری از شرکت‌های وام‌دهنده کریپتو شد که در معرض UST قرار گرفتند.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا