اخبار ارز دیجیتال

Hodlnaut 80 درصد از کارکنان خود را کاهش داد و به دستگاه قضایی سنگاپور مراجعه کرد

پلتفرم وام‌دهی کریپتو مشکل‌دار Hodlnaut کارکنان خود را قبل از تشکیل پرونده برای کنترل قضایی کاهش داد.

شرکت وام‌دهنده ارزهای دیجیتال Hodlnaut بیشتر نیروی کار خود را کاهش داده و به دلیل وضعیت وخیم مالی خود درخواست داده است که تحت کنترل قضایی قرار گیرد.

Hodlnaut که گزینه‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال با بهره را به مؤسسات مورد بررسی ارائه می‌دهد، وضعیت وخیم را در ۱۹ آگوست تأیید کرد. خروج و رکود عمومی در بازار ارزهای دیجیتال.

این شرکت تصمیم گرفت برای کنترل قضایی درخواست کند. دادگاه سنگاپور اکنون مدیری را برای بررسی حساب ها و فعالیت ها به عنوان آخرین راه حل برای جلوگیری از انحلال ذخایر بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) Hodlnaut منصوب می کند.

کنترل قضایی همچنین به شرکت اجازه می دهد تا یک برنامه بهبود وضع کند و به طور بالقوه شرکت را سازماندهی مجدد کند. بیانیه ای از این شرکت گفته است که قصد دارد نسبت دارایی به بدهی را به ۱:۱ برگرداند تا کاربران بتوانند اولین سپرده های ارزهای دیجیتال خود را برداشت کنند.

Hodlnaut همچنین خاطرنشان کرد که در حال بررسی گزینه هایی است که به کاربران اجازه می دهد سپرده های اولیه خود را قبل از بستن حساب های Hodlnaut خود با بهره کامل جمع آوری کنند. این امر اکنون منوط به تایید مدیر قضایی است که به زودی منصوب می شود.

این شرکت برای تثبیت نقدینگی با کاهش نرخ سوخت اقداماتی را انجام خواهد داد. این همه نرخ‌های بهره باز مدت را از ۲۲ آگوست به ۰% آوریل تغییر می‌دهد. این شرکت همچنین تأیید کرد که ۴۰ کارمند خود را که ۸۰ درصد از تیم آن را تشکیل می دهند، برای کاهش بیشتر هزینه ها اخراج کرده است.

درخواست برای کنترل قضایی در ۲۲ آگوست، تنها دو هفته پس از تعلیق برداشت ها و سپرده ها در پلت فرم Hodlnaut ارائه می شود. این شرکت ادعا می‌کند که در معرض سرمایه‌گذاری با شرکت وام‌دهی ورشکسته ۳ Arrows Capital نیست، اما تحلیل‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که Hodlnaut در معرض استیبل کوین الگوریتمی ورشکسته Terra، UST بوده است.

هودلنات همچنین تأیید کرد که دادستان کل سنگاپور و پلیس سنگاپور در حال انجام است.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا