🚨 اخبار ارز دیجیتال

هنگ کنگ و سنگاپور Ultra-HNWI به سرمایه گذاری های رمزنگاری چشم دوخته اند: KPMG

علیرغم ادامه بازار نزولی، دفاتر خانوادگی و افراد دارای ارزش خالص بالا در هنگ کنگ و سنگاپور مشتاق سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند یا در حال حاضر مالک آن هستند.

بر اساس گزارش جدید KPMG، نخبگان ثروتمند در هنگ کنگ و سنگاپور می گویند که بیش از ۹۰ درصد از دفاتر خانوادگی و افراد دارای ارزش خالص بالا (HNWI) علاقه مند به سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال هستند یا می خواهند. نشان می دهد که است. من انجامش دادم.

بر اساس گزارش ۲۴ اکتبر توسط KPMG China و Aspen Digital با عنوان سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال، یک نظرسنجی اخیر نشان داد که ۵۸٪ از پاسخ دهندگان در دفاتر خانواده و HNWI قبلاً در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند. ۳۴٪ در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در این دارایی ها هستند. دارایی های دیجیتال

این نظرسنجی اطلاعاتی را از ۳۰ دفتر خانوادگی و افراد با ارزش خالص بالا در هنگ کنگ و سنگاپور به دست آورد که اکثر پاسخ دهندگان دارایی بین ۱۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار را مدیریت می کردند.

KPMG گفت که جذب گسترده ارزهای دیجیتال در میان افراد دارای ارزش خالص فوق‌العاده بالا باعث افزایش «علاقه سازمانی جریان اصلی» و افزایش اعتماد در این بخش شده است.

او همچنین خاطرنشان کرد که موسسات مالی دسترسی آسان‌تری به محصولات مالی دارایی دیجیتال از جمله محصولات تحت نظارت دارند.

بزرگترین بانک سنگاپور DBS در ماه سپتامبر اعلام کرد که خدمات ارزهای رمزنگاری شده در صرافی دیجیتال خود (DDEx) را به حدود ۱۰۰۰۰۰ مشتری دارایی که معیارهای درآمد را برای طبقه بندی به عنوان سرمایه گذاران معتبر برآورده می کنند، گسترش می دهد. دارایی ها برای سرمایه گذاران فردی مناسب نیستند.

در ماه اکتبر، صرافی رمزارز Coinhako اعلام کرد که یکی از معدود شرکت‌هایی است که مجوز ارائه خدمات رمز پرداخت دیجیتال را از اداره پولی سنگاپور (MAS) دریافت کرده است.

با این حال، تخصیص ها نسبتاً کوچک هستند و کمتر از ۵ درصد از پرتفوی به دارایی های دیجیتال (عمدتا بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و استیبل کوین ها اختصاص داده شده است.

پاسخ دهندگان می گویند که نوسانات بازار، دشواری در ارزیابی دقیق و عدم وضوح نظارتی در مورد دارایی های دیجیتال همچنان مانع سرمایه گذاری در این بخش است.

نویسندگان این گزارش نوشتند: «از آنجایی که دارایی‌های دیجیتال نسبتاً جدید هستند، هنوز بین FO و HNWI در مورد سرمایه‌گذاری در این بخش، به ویژه در مورد مقررات و ارزش‌گذاری، عدم اطمینان وجود دارد.

با این حال، KMPG خاطرنشان کرد که وضوح مقررات در هر دو کشور می تواند به سمت بهتر شدن تغییر کند.

به عنوان مثال، تمام ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) در هنگ کنگ باید تا مارس ۲۰۲۴ برای دریافت مجوز اقدام کنند. سنگاپور همچنین قصد دارد مقررات ارزهای دیجیتال خود را گسترش دهد.

رگولاتور اوراق بهادار هنگ‌کنگ اخیراً اعلام کرد که امیدوار است به سرمایه‌گذاران خرد اجازه دهد تا مستقیماً در دارایی‌های کریپتو سرمایه‌گذاری کنند و الزامات فعلی معاملات ارزهای دیجیتال را بازنگری کنند.

مربوط: Coinbase مجوز مجوز رمزنگاری سنگاپور را به طور اصولی دریافت کرد

مقامات پولی سنگاپور (MAS) در حال گسترش تجارت کریپتو برای سرمایه‌گذاران معتبر هستند و چندین صرافی تأییدیه اولیه برای ارائه خدمات رمز پرداخت دیجیتال در ایالت شهر را دریافت می‌کنند.

اوایل این ماه، دیوگو مونیکا، یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت Anchorage Digital، گفت که شرکت او سنگاپور را به عنوان “نقطه پرش” به بازار آسیایی بزرگتر انتخاب کرده است، زیرا این کشور دارای یک محیط نظارتی قوی است. او گفت که این بدنه است.

این سیستمی است که رمزنگاری پسند است و شرکت‌ها می‌خواهند تجارت کنند. ما فقط مؤسسه‌ای هستیم و مؤسسات به سنگاپور می‌روند، بنابراین ما از همین روش پیروی می‌کنیم.»

نویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا