اخبار ارز دیجیتال

Hive Blockchain سکه های قابل استخراج جدید را قبل از ادغام اتریوم بررسی می کند

به گفته این شرکت، کسب و کار استخراج اتریوم Hive در طول تاریخ سه تا چهار برابر بیشتر از استخراج بیت کوین در هر مگاوات درآمد ایجاد کرده است.

ماینر ارزهای دیجیتال Hive Blockchain در تلاش است تا با انتقال اتریوم به Proof of Stake (PoS)، استخراج اتر (ETH) را با سکه های دیگر جایگزین کند.

شرکت کانادایی استخراج کریپتو Hive در آخرین به‌روزرسانی تولید خود در روز سه‌شنبه اعلام کرد که در حال تجزیه و تحلیل گزینه‌های استخراج با استفاده از ذخیره‌سازی GPU قبل از ادغام اتریوم است.

طبق یک به‌روزرسانی، Ethereum Merge PoS قرار است در اواسط سپتامبر برگزار شود، بنابراین Hive اجرای آزمایش‌های بتا را برای سکه‌های مختلف قابل استخراج با GPU در این هفته آغاز کرده است. بخش فنی Hive استراتژی خاصی برای بهینه سازی قدرت استخراج اتریوم دارد که به 6.5 تراهش در ثانیه می رسد.

Hive در یک به‌روزرسانی گفت: «شرکت احتمال ادغام اتریوم در Proof of Stake را تأیید می‌کند. وی خاطرنشان کرد که ما شاهد یک چشم‌انداز رقابتی هستیم که توسط استخراج‌کنندگان GPU با کارآمدترین تجهیزات و کمترین هزینه برق تحت سلطه است.

Hive گفت تاسیسات Boden مستقر در سوئد یکی از بزرگترین سایت‌های استخراج اتریوم در جهان است که برق آن حدود 0.03 دلار آمریکا در هر کیلووات ساعت است. این شرکت گفت: “Hive موقعیت خوبی برای حرکت در بازار آینده دارد.”

علاوه بر این، Hive می گوید کسب و کار استخراج اتریوم آن از لحاظ تاریخی سه تا چهار برابر بیشتر از استخراج بیت کوین (BTC) در هر مگاوات درآمد ایجاد کرده است. این شرکت اتر استخراج شده را به منظور تأمین مالی توسعه برنامه استخراج بیت کوین خود با استفاده از نسل جدیدی از مدارهای مجتمع ویژه برنامه می فروشد. از 31 آگوست 2022، Hive هنوز 5100 ETH داشت.

Hive همچنین به نگهداری بیت کوین خود ادامه داد و تا پایان ماه اوت در مجموع 3258 بیت کوین جمع آوری کرد. طبق به روز رسانی، Hive ماه گذشته 290.4 بیت کوین استخراج کرد و روزانه بیش از 9 بیت کوین تولید کرد، حتی پس از افزایش سختی بیت کوین در 28 آگوست. بیت کوین در زمستان جاری ارزهای دیجیتال 2022.

مربوط: ادغام اتریوم برای “غلبه کردن” ماینرها و سایر کوین ها – مدیر عامل ماینینگ

این خبر در بحبوحه ادغام اتریوم منتشر می شود، ارتقای مورد انتظار اتریوم که برای انتقال بلاک چین از Proof of Work مبتنی بر استخراج (PoW) به PoS بدون ماینینگ تنظیم شده است.Bellatrix ارتقاء در روز سه شنبه رفته این در زنجیره بیکن یا زنجیره PoS شبکه زندگی می‌کند و یک گام دیگر رو به جلو برای ادغام اتریوم است.نویسنده: Helen Partz

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا