🚨 اخبار ارز دیجیتال

در اینجا دلیل ساخته شدن BONE در وهله اول است – عضو تیم طرح اولیه ریوشی را فاش می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • در اینجا دلیل ایجاد BONE است
  • لوسی SHIB را با BTC مقایسه می کند

رهبر رسمی بازاریابی Shiba Inu که خود را لوسی می نامد، با جامعه SHIB در میان گذاشت که چرا بنیانگذار مرموز SHIB ریوشی در وهله اول می خواست توکن BONE را ایجاد کند. با این حال، این طرح اولیه بعداً به یک هدف عملی تر تغییر یافت.

در اینجا دلیل ایجاد BONE است

لوسی در ابتدا توییت کرد که هدف از ایجاد توکن BONE پاداش دادن به دارندگان SHIB بود. با این حال، هدف بعداً برای تسهیل سوختگی SHIB با استفاده از محلول لایه ۲ Shibarium تغییر یافت. لوسی به اشتراک گذاشت که آیا این تصمیم قبل یا بعد از ترک ریوشی از پروژه گرفته شده است. دومی در می ۲۰۲۲ اتفاق افتاد.

اکنون BONE تراکنش های برق در شیباریوم را توکن می کند و به عنوان وسیله ای برای پرداخت هزینه های گاز عمل می کند. بخشی از این هزینه ها برای توسعه دهندگان برای حفظ شبکه محفوظ بود، در حالی که بخشی دیگر به SHIB تبدیل شد و به کیف پول های غیرقابل مصرف منتقل شد تا بعداً سوزانده شود. لوسی تاکید کرد که مهم است که هر توکن نقش خود را در اکوسیستم شیباریوم ایفا کند.

لوسی SHIB را با BTC مقایسه می کند

در یکی دیگر از توییت‌های اخیر، لوسی بار دیگر به شکایات مربوط به “سوختگی آهسته SHIB” و عدم مشارکت تیم توسعه‌دهنده در آن‌ها پرداخت. رهبر بازاریابی SHIB گفت که هیچ مرجع مرکزی پشت شیبا اینو وجود ندارد و از این نظر، میم کوین شبیه بیت کوین است، ارز دیجیتال اصلی ایجاد شده توسط ساتوشی ناکاموتو مرموز.

لوسی به جامعه یادآوری کرد که تیم نمی تواند داوطلبانه SHIB را بسوزاند. ریوشی کلیدهای سوزاندن خود را نابود کرد و “دید را به شیتوشی” کوساما داد.

هدف از ایجاد SHIB این بود که به توسعه دهندگان دیگر اجازه دهد تا محصولات و dApp های خود را در اطراف Shiba Inu بسازند. بنابراین، لوسی اظهار داشت که کسانی که می‌خواهند پول میم SHIB بیشتری سوزانده شود، باید ابزارهایی با کاربرد بالا ایجاد کنند. در این صورت، استخوان بدست آمده توسط تیم به SHIB تبدیل شده و سوزانده می شود.

او افزود: «هیچ کس نمی‌تواند شما را متوقف کند، زیرا هر کسی می‌تواند در اطراف SHIB بسازد، درست مانند BTC». اما توسعه SHIB “هزینه زیادی، تمرکز و پشتکار” دارد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا