اخبار ارز دیجیتال

چرا قیمت Terra Classic در سپتامبر 250 درصد افزایش یافت:

هیاهویی که در مورد خدمات سهامداری Terra Classic و ویژگی جدید سوزاندن توکن وجود دارد، به تقویت رالی LUNC کمک می کند.

Terra Classic (LUNC) تنها در 7 روز گذشته تقریباً 100٪ افزایش یافته است و از تمام ارزهای دیجیتال برتر تا کنون در ماه سپتامبر پیشی گرفته است.

Terra Classic از بازار ارزهای دیجیتال بهتر عمل می کند

این توکن در ماه سپتامبر بیش از 250 درصد افزایش یافت و در 8 سپتامبر به 0.000594 دلار رسید. بالاترین سطح ثبت شده در همین حال، بیت کوین (BTC) 4 درصد سقوط کرد در حالی که اتر (ETH) تنها 3.5 درصد در مدت مشابه افزایش یافت.

با وجود ارتباط آن با توکن سابق Terra (LUNA)، یک پروژه 40 میلیارد دلاری که در ماه مه سقوط کرد، دستاوردهای بازار ترا کلاسیک پدیدار شد. Terra Classic از زمان آغاز به کار مورد تردید تحلیلگران و سرمایه گذاران بوده است، زیرا نسخه تغییر نام تجاری همان پروژه Terra است.

با این حال، معامله گران در هفته های اخیر چنین هشدارهایی را نادیده گرفته اند، زیرا کاتالیزورهای اساسی بر خرید LUNC تأثیر می گذارد.

سرویس استکینگ

سرویس استکینگ جدید پخش زنده شد این به عنوان اولین سرنخ اصلی پشت افزایش مداوم قیمت LUNC در زنجیره Terra Classic در 27 آگوست عمل می کند.

طبق گزارش LuncStaking_Bot، کاربران بیش از 610 میلیارد توکن LUNC در Terra Classic برای عرضه خالص 6.9 تریلیون واحد به اشتراک گذاشته اند. این بدان معناست که تقریباً 9 درصد از کل عرضه LUNC از گردش خارج شده است.

داده‌های StakingRewards نشان می‌دهد که شرط‌بندی Terra Classic باعث می‌شود کاربران با بازدهی سالانه 37.8 درصد، یکی از بهترین پرداخت‌ها در صنعت کریپتو بازگردند.

همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، بازده بالاتر نقش کلیدی در افزایش تقاضا برای LUNC ایفا کرد، که می توانست قیمت توکن را تا بیش از 450 درصد از زمان راه اندازی سرویس استیک افزایش دهد.

نمودار روزانه LUNC/USD.منبع: Trading View

سوزاندن توکن LUNC

توسعه دهندگان Terra Classic علاوه بر استیکینگ، مکانیزم سوزاندن توکن را نیز برای افزایش کمیاب LUNC معرفی کرده اند.

عضو انجمن Terra Classic، ادوارد کیم، در اوایل سپتامبر پیشنهاد کرد که 1.2% مالیات تراکنش بر تراکنش های زنجیره ای LUNC اعمال شود. هرگونه اقدامی که از این مالیات انجام شود در نهایت به آدرس‌های نامعتبر منجر می‌شود و بخشی از عرضه LUNC برای همیشه از گردش خارج می‌شود.

جالب توجه است، طبق گفته LUNC Burner، در حال حاضر یک مکانیسم رایت LUNC وجود دارد که بیش از 3.6 میلیارد توکن را به طور دائم از گردش حذف کرده است.

خطر یک تصادف بزرگ در پیش است

با این وجود، برخی شاخص‌های فنی به خطر اصلاح کوتاه‌مدت در رالی قیمت LUNC اشاره می‌کنند. اینها شامل شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) است که در 8 سپتامبر از 90 عبور کرد.

نمودار روزانه LUNC/USD.منبع: Trading View

همچنین، افزایش اخیر LUNC با کاهش حجم همراه بوده است که نشان می دهد معامله گران نسبت به پایداری افزایش قیمت اطمینان کمتری دارند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا