اخبار ارز دیجیتال

در اینجا دلیل اهمیت نگه داشتن ۲۰.۸ هزار دلار با گزینه های ۱ میلیارد دلاری بیت کوین است که در این هفته منقضی می شوند

کاهش هفته گذشته به ۲۰۸۰۰ دلار باعث انحلال بازار صعودی BTC شد. این به این معنی است که اگر این سطح قبل از انقضای گزینه یک میلیارد دلاری این هفته شکست بخورد، ممکن است بیشتر سقوط کند.

بیت کوین (BTC) با آزمایش حمایت ۲۰۸۰۰ دلاری بین ۱۵ تا ۱۹ آگوست ۱۶.۵ درصد اصلاح شد. این کاهش تعجب آور است، اما در واقعیت، تفاوت قیمت ۴۰۵۰ دلاری نسبتاً ناچیز است، به خصوص با توجه به نوسانات سالانه ۷۲ درصدی بیت کوین.

S&P 500 در حال حاضر در نوسان ۳۱ درصدی است که به میزان قابل توجهی کمتر است، اما شاخص بین ۸ ژوئن و ۱۳ ژوئن ۹.۱ درصد کاهش یافت. شاخص های ریسک تاریخی

در اوایل این هفته، پس از اینکه بانک مرکزی نرخ اولیه وام های پنج ساله را در ۲۱ اوت به دلیل تضعیف بازار املاک چین کاهش داد، احساسات سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال تشدید شد. علاوه بر این، استراتژیست‌های بانکداری سرمایه‌گذاری گلدمن ساکس می‌گویند فشارهای تورمی فدرال رزرو آمریکا را مجبور می‌کند تا بیشتر سفت شود و به S&P 500 آسیب برساند.

صرف نظر از همبستگی بین سهام و بیت کوین، که در حال حاضر با نرخ ۸۰/۱۰۰ معامله می شود، سرمایه گذاران تمایل دارند زمانی که از بحران یا سقوط بازار می ترسند به دلار آمریکا و اوراق قرضه محافظت شده در برابر تورم پناه ببرند. فشار فروش را بر تمام بازارهای ریسک، از جمله ارزهای رمزپایه وارد کنید.

بیت کوین علیرغم تلاش خرس ها نتوانست به زیر سطح حمایت ۲۰۸۰۰ دلار برسد. این حرکت توضیح می‌دهد که چرا انقضای گزینه‌های ماهانه ۱ میلیارد دلاری بیت‌کوین ۲۶ اوت در ۲۶ آگوست برای گاوها سودآور است، علی‌رغم زیان ۱۶.۵ درصدی در پنج روز گذشته.

بیشتر شرط های گاو نر بالای ۲۲۰۰۰ دلار هستند

اصلاح شدید بیت کوین پس از ناکامی در شکستن مقاومت ۲۵۰۰۰ دلاری در ۱۵ اوت، گاوها را غافلگیر کرد. این به این دلیل است که تنها ۱۲٪ از گزینه های تماس انقضای ماهانه (خرید) بیش از ۲۲۰۰۰ دلار است. بنابراین، خرس‌های بیت‌کوین حتی با اعداد شرط‌بندی کم نیز موقعیت خوبی دارند.

بیت کوین Options سود باز را در ۲۶ آگوست جمع می کند. منبع: CoinGlass

یک نمای گسترده تر با استفاده از نسبت تماس به فروش ۱.۲۵، شرط صعودی بیشتری را نشان می دهد زیرا سود باز تماس (خرید) ۵۶۰ میلیون دلار در برابر گزینه فروش (فروش) ۴۵۰ میلیون دلار است. با این وجود، با توجه به اینکه بیت کوین در حال حاضر زیر ۲۲۰۰۰ دلار است، بیشتر شرط‌بندی‌های صعودی ممکن است بی‌ارزش باشند.

به عنوان مثال، اگر قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۶ آگوست در ساعت ۸:۰۰ صبح UTC به زیر ۲۲۰۰۰ دلار برسد، تنها گزینه های فروش (فروش) به ارزش ۳۴ میلیون دلار در دسترس خواهد بود. این تفاوت به این دلیل رخ می دهد که اگر بیت کوین در انقضا بالای ۲۲۰۰۰ دلار معامله شود، حق فروش بیت کوین زیر ۲۲۰۰۰ دلار بی معنی است.

گاوها توانستند سودی معادل ۱۶۰ میلیون دلار کسب کنند

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار خرید ( صعودی ) و فروش ( نزولی ) موجود در ۲۶ آگوست به قیمت انقضا بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۲۰۰۰۰ تا ۲۱۰۰۰ دلار: ۱۱۰۰ تماس در مقابل ۸۲۰۰ تماس. درآمد خالص ۱۴۰ میلیون دلار به نفع خرس ها است.
  • ۲۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلار: ۱۶۰۰ تماس در مقابل ۶۳۵۰ تماس. نتیجه خالص ۱۰۰ میلیون دلار به نفع خرس ها است.
  • ۲۲۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ دلار: ۵۰۰۰ تماس در مقابل ۴۷۰۰ تماس. نتیجه خالص بین صعودی و نزولی متعادل است.
  • ۲۴۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار: ۷۷۰۰ تماس و ۱۰۰۰ قرار. نتیجه خالص ۱۶۰ میلیون دلار به نفع گاوها است.

این تخمین تقریبی گزینه‌های خرید مورد استفاده در شرط‌بندی‌های صعودی را در نظر می‌گیرد و گزینه‌های فروش را فقط در معاملات خنثی تا نزولی استفاده می‌کند. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

نگه داشتن ۲۰۸۰۰ دلار به ویژه پس از انحلال گاوها در بازار آتی کلیدی است

گاوهای بیت کوین باید قیمت را در ۲۶ آگوست به بالای ۲۲۰۰۰ دلار برسانند تا مقیاس را متعادل کنند و از ضرر احتمالی ۱۴۰ میلیون دلاری جلوگیری کنند. با این حال، گاوهای بیت کوین در ۱۸ آگوست یک موقعیت خرید در معاملات آتی اهرمی به ارزش ۲۱۰ میلیون دلار را نقد کردند، بنابراین چیز زیادی برای افزایش قیمت در کوتاه مدت وجود ندارد.

گفتنی است، محتمل ترین سناریو در ۲۶ آگوست در محدوده ۲۲۰۰۰ تا ۲۴۰۰۰ دلار است که نتیجه متعادلی بین صعودی و نزولی ارائه می دهد.

اگر خرس ها قدرت خود را نشان دهند و بیت کوین حمایت بحرانی ۲۰۸۰۰ دلاری را از دست بدهد، ضرر ۱۴۰ میلیون دلاری در انقضای ماهانه کمترین مشکل آنها خواهد بود. علاوه بر این، این حرکت، پایین‌ترین سطح قبلی ۲۰۸۰۰ دلاری در ۲۶ جولای را باطل می‌کند و عملاً روند صعودی ۷ هفته‌ای را شکست.

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً است نویسنده لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا