🚨 اخبار ارز دیجیتال

این است که چرا قیمت بیت کوین می تواند قبل از انقضای گزینه BTC 510 میلیون دلاری روز جمعه از ۲۱۰۰۰ دلار عبور کند.

خرس‌ها اکنون در موقعیت خوبی برای انقضای گزینه BTC 510 میلیون دلاری این هفته قرار گرفته‌اند، اما اعتماد بیش از حد می‌تواند به گاوها فرصتی بدهد تا جدول را برگردانند.

بیت کوین (BTC) در ۳۵ روز گذشته با آخرین تلاش ناموفق خود در ۶ اکتبر تلاش کرده تا از مقاومت ۲۰۵۰۰ دلاری خارج شود. در همین حال، خرس‌ها در چهار موقعیت مختلف پس از آزمایش BTC سطوح زیر ۱۸۵۰۰ دلار در آن دوره، قدرت خود را نشان دادند.

شاخص قیمت بیت کوین/دلار، نمودار ۱۲ ساعته.منبع: Trading View

سرمایه گذاران هنوز مطمئن نیستند که ۱۸۲۰۰ دلار واقعاً پایین بوده است زیرا سطح حمایت با هر آزمایش ضعیف شده است. به همین دلیل برای گاوها مهم است که در طول انقضای ۵۱۰ میلیون دلاری این هفته، حرکت خود را حفظ کنند.

انقضای گزینه ۲۱ اکتبر بسیار مهم است. این به این دلیل است که خرس های بیت کوین با نگه داشتن بیت کوین زیر ۱۹۰۰۰ دلار می توانند ۸۰ میلیون دلار به دست آورند.

خرس ها زیر ۱۹۰۰۰ دلار شرط بندی می کنند

علاقه باز برای گزینه های منقضی شده در ۲۱ اکتبر ۵۱۰ میلیون دلار است، اما تعداد واقعی کمتر است زیرا خرس ها بیش از حد خوش بین بودند. این معامله گران پس از سقوط بیت کوین به زیر ۱۹۰۰۰ دلار در ۱۳ اکتبر و به طور کامل از دست رفت، شرط های نزولی را زیر ۱۷۵۰۰ دلار انجام دادند.

بیت کوین Options سود باز را در ۲۱ اکتبر جمع آوری می کند. منبع: CoinGlass

نسبت تماس به فروش ۰.۷۷ نشان دهنده برتری ۲۹۰ میلیون دلاری موقعیت های فروش (فروش) در مقابل ۲۲۰ میلیون دلار گزینه های تماس (خرید) است. با این وجود، با نزدیک شدن قیمت بیت کوین به ۱۹۰۰۰ دلار، بیشتر شرط های نزولی احتمالاً بی ارزش خواهند بود.

اگر قیمت بیت کوین از ۱۹۰۰۰ دلار در ۲۱ اکتبر در ساعت ۸:۰۰ صبح UTC فراتر رود، تنها ۴ درصد از این گزینه های فروش (فروش) در دسترس خواهند بود. این تفاوت به این دلیل رخ می دهد که اگر BTC در زمان انقضا بالاتر از آن سطح معامله شود، حق فروش بیت کوین به قیمت ۱۸۰۰۰ دلار یا ۱۹۰۰۰ دلار بی ارزش می شود.

گاوها هنوز هم می توانند جدول را برگردانند و سود ۱۵۰ میلیون دلاری را تضمین کنند

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار بیت کوین برای ابزارهای call ( صعودی ) و فروش ( نزولی ) موجود در ۲۱ اکتبر به قیمت انقضا بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۱۸۰۰۰ تا ۱۹۰۰۰ دلار: ۰ تماس در مقابل ۴۳۰۰ قرار. نتیجه خالص ۸۰ میلیون دلار به نفع سهام های فروش (نزولی) است.
  • ۱۹۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار: ۱۵۰۰ تماس در مقابل ۱۱۰۰ تماس. نتیجه خالص بین تماس ها و قرارها متعادل است.
  • ۲۰۰۰۰ تا ۲۱۰۰۰ دلار: ۴۳۰۰ تماس در مقابل ۱۰۰ تماس. نتیجه نهایی به نفع ۸۵ میلیون دلار سهام فراخوانی ( صعودی ) است.
  • ۲۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دلار: ۷۲۰۰ تماس در مقابل ۰ قرار. نتیجه نهایی به نفع ۱۵۰ میلیون دلار سهام فراخوانی ( صعودی ) است.

این تخمین تقریبی گزینه‌های فروش مورد استفاده در شرط‌بندی‌های نزولی و گزینه‌های فراخوانی که فقط در معاملات خنثی تا صعودی استفاده می‌شوند را در نظر می‌گیرد. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

به عنوان مثال، یک معامله‌گر می‌توانست گزینه فروش را بفروشد و عملاً در معرض دید مثبت بیت کوین بالاتر از یک قیمت خاص قرار بگیرد، اما متأسفانه راه آسانی برای تخمین این اثر وجود ندارد.

مربوط: انتظار می رود قیمت بیت کوین شارپ حرکت کند زیرا نوسانات در سطوح پایین بی سابقه باقی مانده و فروشندگان “فرسوده” هستند

چند کاهش بیشتر به زیر ۱۹۰۰۰ دلار تعجب آور نخواهد بود

خرس های بیت کوین باید قیمت را به زیر ۱۹۰۰۰ دلار برسانند تا ۸۰ میلیون دلار سود کسب کنند. از سوی دیگر، بهترین سناریوی گاوها نیاز به یک پمپ بیش از ۲۱۰۰۰ دلاری برای چرخاندن جدول و کسب سود ۱۵۰ میلیون دلاری دارد.

گاوهای بیت کوین موقعیت های خرید اهرمی ۸۰ میلیون دلاری خود را در ۱۲ و ۱۳ اکتبر نقد کردند، که باید کمتر از حاشیه مورد نیاز برای بالا بردن قیمت باشد. در نتیجه، خرس‌ها به احتمال زیاد بیت کوین زیر ۱۹۰۰۰ دلار را قبل از انقضای آپشن هفتگی در ۲۱ اکتبر پین می‌کنند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا