اخبار ارز دیجیتال

در اینجا چیزی است که می تواند باعث ایجاد یک «رشد عظیم بیت کوین» شود، زیرا بیت کوین به ۱۹ هزار دلار می چسبد

دلار آمریکا ممکن است در نهایت برای سقوط آماده شود زیرا منطقه یورو می گوید نرخ تورم سالانه سپتامبر در بالاترین حد خود قرار دارد.

بیت کوین (BTC) در گشایش وال استریت در ۱۹ اکتبر در کنار سهام ایالات متحده سقوط کرد زیرا بازار منتظر درآمدهای فناوری است.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

منطقه یورو شاهد تورم جدید بی سابقه است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا پس از کاهش مداوم یک شبه در حدود ۱۹۰۰۰ دلار در نوسان است.

این جفت همچنان در محدوده محدودی به دام افتاده بود و سرنخ کمی به معامله گرانی می دهد که به دنبال بازی کوتاه مدت مطلوب هستند.

شرکت بازرگانی QCP Capital به مشترکان کانال تلگرام نتیجه‌گیری کرد: «با چند رویداد تقویمی تا FOMC بعدی در اوایل نوامبر، کریپتو همچنان به عقب‌نشینی سهام ادامه می‌دهد، انحراف تقریباً ثابت است و ساختار نزولی محافظ در ارزان‌ترین سطح خود از ژوئن است.» روز

QCP Capital به جلسه بعدی کمیته بازار آزاد فدرال هیئت مدیره فدرال رزرو ایالات متحده اشاره می کند که در آن تصمیم در مورد افزایش نرخ بهره گرفته خواهد شد.

این اعداد تمایل به تحریک نوسانات در دارایی‌های پرخطر دارند، به طوری که ایالات متحده نفوذ بیشتری بر بازارهای ارزهای دیجیتال نسبت به سایر کشورها در مورد تورم دارد.

بریتانیا بالاترین تورم سالیانه خود را در ۴۰ سال گذشته گزارش کرد که با افزایش قیمت مواد غذایی به ۱۰.۱ درصد رسید. منطقه یورو نیز تفاوتی ندارد و تورم سالانه در ماه سپتامبر به رکورد ۱۰.۹ درصد رسیده است.

بیانیه یورواستات تایید کرد: تورم سالانه منطقه یورو در سپتامبر ۲۰۲۲ به ۹.۹ درصد خواهد رسید که در مقایسه با ۳.۴ درصد در سال گذشته، ۹.۱ درصد در ماه اوت افزایش یافته است.

تورم سالانه در اتحادیه اروپا در سپتامبر ۲۰۲۲ به ۱۰.۹ درصد خواهد رسید که از ۱۰.۱ درصد در آگوست افزایش یافته است. تورم سال قبل ۳.۶ درصد بود. این توسط آژانس یورو استات منتشر شده است.

نمودار تورم سالانه منطقه یورو (اسکرین شات).منبع: یورواستات

تمرکز تحلیلگران بر شکست سهموی دلار

در جاهای دیگر، ین ژاپن در مسیر رسیدن به سطح مهم روانی ۱۵۰ ین در برابر دلار بود.

شاخص دلار آمریکا (DXY) امروز افزایش یافت و سعی کرد در ساختار تثبیت کلی به زیر ۱۱۳ برسد.

مرتبط: بیت کوین منعکس کننده سال ۲۰۲۰ قبل از شکست است، تحلیلگران تعیین می کنند که آیا این زمان متفاوت است

نمودار شمعی ۱ ساعته از شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

در اوایل روز، کوین سونسون، تحلیلگر بازار گفت: پیشگویی جسورانه در مورد دلار، او استدلال می کند که اگر “پارابولا” DXY 2022 به طور قطعی بشکند، بیت کوین رشد انفجاری را تجربه خواهد کرد.

او خلاصه کرد: «$DXY در شرف فروکش کردن افراد سهموی است.

اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم، احتمال افزایش قابل توجهی در BTC وجود دارد.

نمودار شاخص دلار آمریکا (DXY) با سهمی. منبع: کوین اسونسون / توییتر

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا