اخبار ارز دیجیتال

هلیوم پس از مشارکت با T-Mobile، بلاک چین را به سولانا منتقل می کند

توسعه دهندگان این پروژه توانایی سولانا در بهبود کارایی را به عنوان مقیاس پذیری به عنوان دلیل مهاجرت ذکر می کنند.

در روز پنجشنبه، بنیاد هلیوم اعلام کرد که شبکه اصلی خود را پس از رای گیری جامعه به بلاک چین سولانا منتقل می کند. بر اساس این پیشنهاد، مکانیسم های اثبات پوشش و انتقال داده به هلیوم اوراکل منتقل می شود.

در همین حال، توکن ها و حاکمیت هلیوم به توکن ها و حاکمیت بلاک چین سولانا منتقل خواهند شد. همانطور که توسط توسعه دهندگان ذکر شد، مزایای این حرکت عبارتند از HNT توکن بومی بیشتر موجود در استخر پاداش subDAO، استخراج منسجم تر، انتقال داده های قابل اطمینان تر، و کاربرد بیشتر برای توکن های HNT و subDAO. و پشتیبانی بیشتر از اکوسیستم.

هلیوم یک پروتکل ارتباطی بی سیم بلاک چین است. در همان هفته، سازنده هلیوم، Nova Labs، قراردادی با ارائه‌دهنده مخابرات ایالات متحده T-Mobile برای راه‌اندازی هلیوم موبایل منعقد کرد. این یک سرویس موبایل ارز دیجیتال است که به مشترکین اجازه می دهد تا پاداش های رمزنگاری را دریافت کنند. مشترکین هلیوم موبایل در این طرح تلفن همراه می‌توانند داده‌های مربوط به کیفیت پوشش را به اشتراک بگذارند و جوایزی دریافت کنند که به یافتن نقاط مرده هلیوم در سراسر کشور کمک می‌کند. به دستگاهی با قابلیت 5G نیاز دارد.

هلیوم به عنوان یک شبکه بی سیم توزیع شده، پوشش منبع باز را در سراسر جهان فراهم می کند. از زمان راه اندازی ما در سال 2019، ما بیش از 900000 هات اسپات را با استفاده از هلیوم مستقر کرده ایم که هر روز 1000 واحد اضافه می شود. از زمانی که این برنامه در آگوست 2022 فعال شد، اکنون بیش از 2500 نقطه فعال هلیوم با 5G در 889 شهر ایالات متحده وجود دارد.

بلاک چین جدید هلیوم، سولانا، به عنوان مرکزی برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز شناخته می شود. با در نظر گرفتن تراکنش های رای گیری، تراکنش های روزانه سولانا از حدود 100 میلیون به 200 میلیون در روز افزایش یافت. تعداد کاربران بلاک چین از ماه می امسال از مرز یک میلیون نفر گذشت. توسعه دهندگان هلیوم مهاجرت را به دلیل توانایی سولانا در بهبود کارایی عملیاتی و مقیاس پذیری پروژه توصیه کردند.نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا