🚨 اخبار ارز دیجیتال

شنیدن: تهدیدات پرداخت های جایگزین برای امنیت ملی بسیار فراتر از رمزارزها است

یک کارشناس به کمیته فرعی خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده در شهادت سیستم های پرداخت و امنیت ملی گفت: ارزهای دیجیتال فقط نوک کوه یخ هستند.

بر اساس شهادتی که روز سه شنبه در جلسه استماع در کمیته فرعی کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا در مورد امنیت ملی، توسعه بین المللی و سیاست پولی ارائه شد، سیستم های پرداخت جایگزین غیر رمزگذاری شده تهدیدی جدی برای امنیت ایالات متحده هستند. سخنران گفت: اکوسیستم پرداخت جایگزین باید به عنوان یک کل در نظر گرفته شود و کریپتو می تواند امنیت ملی را تقویت کند.

اسکات دووک، عضو مرکز ویلسون، در اظهارات کتبی خود در برابر کمیته فرعی خدمات مالی مجلس نمایندگان گفت: «با تمرکز صرف بر روی ارزهای رمزنگاری شده، در معرض خطر از دست دادن جنگل برای درختان هستید.

کسب‌وکارهای خدمات پولی در ایالات متحده به شدت تحت نظارت هستند، اما کسب‌وکارهایی که در خارج از کشور مستقر هستند ممکن است نخواهند از الزامات ایالات متحده، از جمله «مشتری خود را بشناسید/مبارزه با پول‌شویی» پیروی کنند، و ممکن است با ایالات متحده و سایر کشورهای غربی مطابقت نداشته باشند. ممکن است خارج از الزامات گزارش‌دهی باشد. . دووکه گفت.

Dueweke راه اندازی یک تلاش اطلاعاتی منبع باز مالی بزرگتر را به عنوان وسیله ای برای مقابله با جایگزین های شبکه SWIFT و سایر تهدیدات ایجاد شده توسط روسیه و چین توصیه کرد. او گفت:

«ایالات متحده باید با تعیین استاندارد برای APEها در صحنه بین‌المللی، از رهبری فناوری جهانی بخش خصوصی پیروی کند. […] من نمی توانم صبر کنم تا جهان را از طریق سازمان های بین المللی درگیر کنم. “

Dueweke می گوید که اهداف سیاسی تحرکاتی مانند شکل گیری پروژه هایی مانند سیستم انتقال پیام مالی جایگزین سوئیفت در روسیه و سیستم کارت بانکی MIR این کشور را تحریک کرده است، در حالی که فقر عامل اصلی گسترش اکوسیستم های پرداخت جایگزین بوده است. .

به گفته Dueweke، بیش از ۷۰۰ میلیون نفر به خدمات بانکی کافی دسترسی ندارند و این وضعیت با اقدامات ریسک گریز از سوی بانک های غربی برای توقف ارائه خدمات خبرنگاری به بانک ها در مناطق فقیرتر تشدید می شود. من اینجا هستم. Dueweke گفت که امنیت انگیزه دولت است، اما در بسیاری از موارد انگیزه سود پشت آن است.

مطالب مرتبط: افزایش تورم جهانی: چگونه استیبل کوین ها به محافظت از پس انداز شما کمک می کنند

آری ردبورد، رئیس امور حقوقی و دولتی در آزمایشگاه های TRM، در این جلسه گفت که استیبل کوین های با پشتوانه دلار آمریکا می توانند امنیت ملی ایالات متحده را تقویت کنند. با توجه به اعتبار و اعتبار ارز فیات ایالات متحده، Redbord گفت:

می توانم دنیایی را تصور کنم که در آن کارآفرینان از استیبل کوین های با پشتوانه دلار آمریکا برای ایجاد محصولات خدمات مالی استفاده می کنند، حتی محصولاتی که ارتباط چندانی با ایالات متحده ندارند.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا