اخبار ارز دیجیتال

نظرات فدرال رزرو Hawkish و داده های مشتقات بیت کوین سقوط بیشتر BTC را نشان می دهد

پس از اظهار نظر فدرال رزرو (فدرال رزرو) مبنی بر تکرار تعهد فدرال رزرو برای کاهش تورم بالا در ایالات متحده، بیت کوین و سهام فروخته شد.

بیت کوین (BTC) پس از افزایش ۷۵۰ دلاری در ۲۶ آگوست در کمتر از دو ساعت از ۲۱۱۲۰ دلار به ۲۱۸۷۰ دلار رسید. اما این اقدام به طور کامل پس از اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده مبنی بر تعهد بانک ها به مهار تورم از طریق تشدید اقتصاد، لغو شد. پس از سخنرانی پاول، قیمت بیت کوین به ۲۰۷۰۰ دلار کاهش یافت.

بیت کوین/دلار قیمت ۳۰ دقیقه.منبع: Trading View

در جکسون هول، پاول به صراحت گفت: «سابقه تاریخی به شدت هشدار می دهد که سیاست تسهیل پیش از موعد پیش از موعد کاهش یابد.» در واکنش، S&P 500 در عرض یک ساعت ۲.۲ درصد سقوط کرد.

نمودارهای بیت کوین «شمع بارت» آشنا را نشان داده اند، که اشاره ای به شکل سر بارت سیمپسون و توصیف کننده روند صعودی و نزولی قیمت بیت کوین است. جدای از متریک، شاخص های دیگری از احساس خنثی به نزولی گسترده تر برای بیت کوین وجود دارد.

تنظیم‌کننده‌ها سرعت رمزنگاری را افزایش می‌دهند

جریان‌های خبری ارزهای دیجیتال مدتی است که منفی بوده است، که بر احساسات سرمایه‌گذاران نیز تاثیر گذاشته است. اخطارهای تعلیق برای پنج شرکت به دلیل ادعاهای نادرست در مورد بیمه‌شان صادر شد.

در ۲۵ آگوست، صرافی ارزهای دیجیتال CoinSwitch مستقر در هند به دلیل مشکوک به نقض قوانین مبادلات خارجی، محل آن توسط عوامل ضد پولشویی مورد حمله قرار گرفت. Coinswitch که در سال ۲۰۲۰ در هند راه اندازی شد، با موفقیت از Coinbase Ventures، Andreessen Horowitz، Sequoia و Tiger Global کمک مالی جمع آوری کرد.

سرانجام، در ۲۶ آگوست، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تصمیم گیری درباره صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) توسط شرکت سرمایه گذاری جهانی VanEck را به تعویق انداخت. تایید بعید بود، اما احساسات ضد رمزنگاری از طرف تنظیم کننده ها تقویت شد.

در نتیجه، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال با وجود یک سناریوی به ظاهر سودمند تورم، با عدم اطمینان طولانی مواجه هستند. به همین دلیل، تجزیه و تحلیل مشتقات ارزهای دیجیتال برای درک اینکه آیا سرمایه گذاران احتمال بالایی از رکود را تعیین می کنند ضروری است.

معامله‌گران حرفه‌ای نسبت به کاهش قیمت قبل از کاهش قیمت بی‌طرف بودند

معامله گران خرده فروشی معمولاً به دلیل تفاوت قیمت با بازار نقدی از معاملات آتی سه ماهه اجتناب می کنند. با این حال، این روش ترجیحی برای معامله گران حرفه ای است زیرا از نوسانات ثابت در نرخ های تامین مالی که اغلب در قراردادها رخ می دهد محافظت می کند.

حق بیمه سالانه آتی ۳ ماهه بیت کوین.منبع: لویتاس

در یک بازار سالم، شاخص باید با حق بیمه ۴ تا ۸ درصد در سال معامله شود تا هزینه ها و ریسک های مرتبط را پوشش دهد. اما اینطور نبود، زیرا حق بیمه آتی بیت کوین در تمام مدت زیر ۱.۸ درصد بوده است. این داده ها نشان دهنده عدم تمایل معامله گران حرفه ای به اضافه کردن موقعیت های بلند (بالا) اهرمی است.

مربوط: معاملات آتی بیت‌کوین CME شاهد تخفیف‌های رکورددار در میان “احساس بسیار نزولی”

همچنین، بازار گزینه های بیت کوین باید برای حذف عوامل خارجی ذاتی در محصولات آتی تجزیه و تحلیل شود. به عنوان مثال، ۲۵% کج بودن دلتا نشانه آن است که سازندگان بازار و میزهای آربیتراژ برای محافظت از جهت بالا یا پایین هزینه بیش از حد هزینه می کنند.

بیت کوین ۳۰ روز گزینه ۲۵% دلتا انحراف: منبع: Laevitas

در یک بازار نزولی، شاخص انحراف از ۱۲% فراتر می رود زیرا سرمایه گذاران گزینه شانس بالاتری را برای کاهش تعیین می کنند. شیب دلتای ۳۰ روزه از ۲۲ آگوست از خنثی به نزدیک به آستانه نزولی در نوسان بوده است، که نشان می دهد معامله گران گزینه ها تمایل کمتری به ارائه حفاظت نزولی دارند.

این دو شاخص مشتق نشان می دهد که فروش شدید بیت کوین در ۲۶ آگوست ممکن است از عملکرد سنتی بازار سهام پیروی کرده باشد، اما معامله گران کریپتو مطمئناً حرکت های مثبتی انجام می دهند. من انتظارش را نداشتم.

داده های مشتقات جایی برای تفسیر صعودی باقی نمی گذارد. این به این دلیل است که احساسات پس از اظهارات پاول بدتر شد که بیشتر نشان دهنده تضعیف شرایط بازار است.

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً است نویسنده آنها لزوماً نظرات Cointelegraph را منعکس نمی کنند. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا