🚨 اخبار ارز دیجیتال

HashKey تفاهم نامه ای را برای بیمه صرافی ارزهای دیجیتال امضا می کند

این خط‌مشی ممکن است هم کیف پول‌های داغ و هم آدرس‌های ذخیره‌سازی سرد را در صرافی پوشش دهد.

کاربران Hashkey Exchange هنگ کنگ به زودی می توانند از بیمه دارایی های دیجیتال ذخیره شده خود در این پلت فرم برخوردار شوند.

بر اساس یک گزارش خبری محلی در ۶ سپتامبر، Hashkey یادداشت تفاهمی با شرکت فین‌تک OneDegree در مورد پوشش بیمه کیف پول‌های صرافی امضا کرده است. این بیمه نامه برای هر دو کیف پول گرم و آدرس انبار سرد اعمال می شود.

Xiaoqi Weng، مدیر اجرایی Hashkey، گفت که این شرکت “زیرساخت های مالی، فناوری و خدمات خود را بهبود خواهد بخشید تا از مشتریان محافظت جامع تری ارائه کند” و به اکوسیستم دارایی دیجیتال هنگ کنگ کمک کند. او گفت که به دنبال توسعه است. Yanlin Guo، یکی از بنیانگذاران OneDegree، گفت که ارزهای دیجیتال به یک “چارچوب قوی، از جمله بیمه برای شناسایی و کاهش خطرات احتمالی” نیاز دارند.

در ۳ آگوست، Hashkey اولین صرافی ارزهای دیجیتال بود که مجوز نظارتی را از کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ دریافت کرد تا به سرمایه گذاران خرد خدمات ارائه دهد. در ۲۸ آگوست، این صرافی خدمات معاملاتی خود را راه اندازی کرد، اما حجم معاملات نسبتاً پایین است و تنها ۱۲۲۵۱۴ دلار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته معامله شده است.

در حال حاضر، کاربران فقط می توانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را در HashKey هنگ کنگ معامله کنند. معاملات مارجین و معاملات مشتقات ارزهای دیجیتال در دسترس نیستند. این صرافی از سپرده های فیات USD و HKD از موسسات مالی معتبر در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

بیمه کاربران صرافی جنجال های زیادی را در صنعت ایجاد کرده است. برخی از صرافی ها به جز مطالبات ساده قراردادی در مورد دارایی های خود در صورت ورشکستگی، حمایت بیمه ای را برای کاربران خود ارائه نمی دهند. در حالی که سایر صرافی ها فقط برای سپرده های فیات کاربران بیمه ارائه می دهند، برخی از صرافی ها مانند Binance و Bitget برنامه های بیمه ای را برای پوشش حوادث مربوط به ارزهای دیجیتال ارائه می دهند.

مجله: آیا می توان به صرافی های کریپتو پس از سقوط FTX اعتماد کرد؟

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا